اخبار

1398-10-30 11:07
میراسماعیلی در گفتگو با برنا: برای برطرف شدن مشکلات همدل هستیم

رئیس فدراسیون جودو گفت: همه اردوها و رقابت‌های قهرمانی کشور برگزار می‌شود و اتفاقا ورزشکاران هم با انگیزه تر از سابق هستند. 

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو؛ آرش میراسماعیلی، رئیس فدراسیون جودو، درباره برگزاری سوپر لیگ و لیگ رده امید در گفتگو با خبرنگار برنا عنوان کرد: مراسم قرعه کشی هر دو لیگ را انجام دادیم که در بخش سوپر لیگ 6 تیم حضور دارند و در بخش امید هم 15 تیم شرکت کردند ، اکثر جودوکاران این بخش هم از نظر سنی زیر 18 سال هستند.

 

او ادامه داد: در بخش سوپر لیگ سال گذشته ما چهار تیم داشتیم که واقعا ناراحت و نگران کننده بود ولی خیلی تلاش کردیم که تعداد تیم‌ها را افزایش دهیم ولی نشد و روز اول 8 تیم اعلام آمادگی کردند که در نهایت 2 دو تیم هم قبل از انجام قرعه کشی انصراف دادند. اما یک نکته خیلی مهم که لیگ امسال را برتر از سال‌های قبل می‌کند حضور یک اسپانسر قوی در جودو ایران آنهم در این شرایط بد اقتصادی است که بی شک رفته رفته باعث رشد این ورزش خواهد شد که امیدوارم در این زمینه صدا و سیما هم ما را یاری کند تا جودو همچنان در دید باشد و ورزشکاران این رشته سر خورده نشوند.

 

میراسماعیلی در مورد فشردگی لیگ هم توضیح داد: ما سعی کردیم لیگ را در نیمه دوم سال برگزار کنیم ولی به دلیل اتفاقی که برای این رشته رخ داد مدتی را درگیر دادگاه و ... بودیم ولی در نهایت توانستیم همین تعداد تیم را کنار هم جمع کنیم و لیگ را داشته باشیم. قطعا فشردگی لیگ به تیم‌ها ضربه خواهد زد ولی تلاش می‌کنیم با برگزاری با کیفیت این ضربه را به پایین ترین حد خود برسانیم.

 

رئیس فدراسیون جودو در مورد وضعیت تیم‌های ملی گفت: همه اردوها و رقابت‌های قهرمانی کشوری برگزار می‌شود و اتفاقا ورزشکاران هم با انگیزه‌تر از سابق هستند از اواسط بهمن ماه هم مسابقات جایزه بزرگ را  خواهیم داشت که مطمئن هستم استقبال خوبی از آن خواهد شد.

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • فرارسیدن ایام سوگواری سید و سالار شهیدان تسلیت باد

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی