اخبار

1398-12-03 15:22
زارعیان: حضور در رقابت های انتخابی تیم ملی فردا، تنها جواز حضور در رقابت های آسیایی است

سرمربی تیم ملی جودو گفت: با توجه به اینکه به احتمال زیاد، محرومیت فدراسیون جودو ایران لغو خواهد شد، مسابقات فردا تنها دروازه ورودی به تیم ملی و شناخت نفرات اعزامی است.

مجید زارعیان در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون جودو اظهار داشت: بعد از اتفاقاتی که در رقابت های قهرمانی جهان ژاپن رخ داد، مدت شش ماه اردویی در رده سنی بزرگسالان نداشتیم، تمام تلاش فدراسیون جودو و شخص آرش میراسماعیلی، رئیس این فدراسیون این بود که بابرگزاری رقابت های قهرمانی کشور و جایزه بزرگ، انگیزه را به جودوکاران برگردانیم .

وی در ادامه تصریح کرد: طبق تصمیم کادر فنی فردا چهارم اسفند ماه، رقابت های انتخابی با حضور 60 جودوکار برگزار می شود، این ورزشکاران، متشکل از نفرات اول تا سوم مسابقات کشوری و سکونشینان جایزه بزرگ است که در نهایت در هر وزن 3 جودوکار برتر در دو رده سنی امید و بزرگسالان در اردو باقی می مانند.

سرمربی تیم ملی خاطرنشان کرد: با توجه به رایزنی های فدراسیون جودو، به احتمال زیاد، بعد از برگزاری دادگاه حکمیت ورزش در 20 فروردین ماه، رای به سود ایران خواهد بود و سایه محرومیت ناعادلانه از جودوی کشور برداشته می شود بنابراین دوباره باید در رقابت های آسیایی شرکت کنیم،. لذا حضور در این مرحله از مسابقات انتخابی، اولین و مهمترین راه شناسایی نفرات اعزامی خواهد بود

زارعیان تاکید کرد : حضور در رقابت های انتخابی برای نفرات دعوت شده الزامی است و در صورتی که جودوکاری بی دلیل در مسابقات انتخابی شرکت نکند، به طور قطع دیگر افتخار پوشیدن تیم ملی را نیز از دست خواهد داد.

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • حلول ماه شعبان و فرخنده ایام شعبانیه مبارک باد

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی