اخبار

1398-12-14 13:58
بریمانلو: مسئولان وزارت ورزش به تعهدات مالی خود عمل کردند/ به هیچ وجه برای حضور در المپیک ناامید نیستم

ملی‌پوش جودوی کشورمان گفت: مسئولان وزرات ورزش و فدراسیون به تعهدات مالی‌شان عمل کردند و امیدوارم در آینده نیز شاهد ادامه این حمایت‌ها باشم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو؛ محمدی بریمانلو در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: به لطف خدا شرایط خوبی دارم و تمریناتم را در شرایط مناسبی دنبال می‌کنم. باید از مسئولان وزارت ورزش تشکر کنم که به تعهداتی که برای ورزشکاران المپیکی داده بودند، عمل کردند و حقوق شش ماه مرا نیز واریز کرده‌اند.

وی ادامه داد: البته مسئولان فدراسیون نیز با تمام مشکلاتی که وجود دارد به صورت منظم حقوق مرا پرداخت کردند و شرایطی را پدید آوردند که بتوانم در آرامش تمریناتم را دنبال کنم. امیدوارم موضوع رقابت‌های جهانی نیز در ادامه مدنظر قرار بگیرد.

 دارنده مدال برنز رقابت‌های جهانی جودو اظهار داشت: به هیچ وجه برای حضور در المپیک ناامید نیستم و به همین منظور تمریناتم را به صورت مرتب پیگیری می‌کنم. وضعیت آمادگی جسمانی‌ام نسبتاً خوب است و در این روزها که موضوع بیماری کرونا نیز مطرح است سعی می‌کنم حداقل تمرینات هوازی را پیگیری کنم.

بریمانلو گفت: در شش ماه گذشته شاید تنها چند روز از تمرینات دور بودم و سعی کردم با مشورت از رئیس فدراسیون و کادر فنی تیم ملی حتی در بجنورد نیز برنامه‌های آماده‌سازی را دنبال کنم. البته امیدوارم با رفع تعلیق بتوانم باز هم به کمپ‌های تمرینی و مسابقات برون مرزی اعزام شوم تا روند آماده‌سازی‌ام را بهتر دنبال کنم.

ملی‌پوش جودوی کشورمان تصریح کرد: خوشبختانه این روزها در جودو همدلی و اتحاد خوبی شکل گرفته است و همین موضوع می‌تواند نوید روزهای خوبی را برای آینده این رشته بدهد. جا دارد از تلاش تمام مسئولانی که در این راه قدم گذاشتند و با نگاه ملی به موضوع نگاه کردند، تشکر کنم. امیدوارم در آینده نیز شاهد همدلی هر چه بیشتر خانواده جودو باشیم.

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • امام جعفر صادق(ع): هرکس که در مورد خود، رعایت انصاف نماید، به داورى دیگران پذیرفته شود.

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی