اخبار استان ها  - استان خراسان شمالی

1395-01-15 07:35
حضور دكتر خدابخش در مراسم آييني كوچه باچوخه 14 اسفراين

ه گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی مسابقات بزرگ کشتی با چوخه یادواره 3 هزار شهید استان و شهدای مدافع حرم با حضور 134 کشتی گیر منتخب از سراسر کشور در قالب 30 تیم در محل گود زینل خان اسفراین برگزار شد.
در پایان این مسابقات در نتایج تیمی تیم سبک سازان شرق در جایگاه نخست ایستاد و تیمهای مجتمع فولاد لوله گستر اسفراین و تیم کشتی شهرستان اسفراین در جایگاه دوم و سوم ایستادند.
در نتایج انفرادی در وزن 74 کیلو گرم ابراهیم ولیان از لوله گستر اسفراین در جایگاه نخست قهرمانی ایستاد و جواد مرادی و علی مردانی هر دو از سبک سازان شرق دوم و سوم شدند.
در 84 کیلو گرم هادی قدیمی از اسفراین به مقام قهرمانی رسید و حامد میرزا پور از سبک سازان و رشید صحرائی از آشخانه دوم و سوم شدند.
در 95 کیلو گرم محمد تیموری از سبک سازان در سکوی نخست قهرمانی ایستاد و مجتبی کلانتریان از تیم اسفراین و قاسم احدی از چناران دوم و سوم شدند.
در سنگین وزن در 95+ کیلو گرم کامران رستمی از سبک سازان شرق اول شد و جعفر پهلوان از لوله گستر اسفراین و سعید قاسمی از شیروان دوم و سوم شدند.
  
دكتر رشید خدابخش سرپرست فدراسیون جودو ، علی اکبر پرویزی استاندار خراسان شمالی و نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مدیران کل استان در کنار علاقمندان پرشور رشته کشتی در این همایش بزرگ ورزشی در محل گود زینل خان اسفراین حضور داشتند.
در ابتدای این همایش از خانواده سه شهید مدافع حرم ، شهیدان محمد تقی اربابی ، ابراهیم توفیقیان و فیروز حمیدی زاده تجلیل و یاد و خاطره 3 هزار شهید خراسان شمالی ارج نهاده شد.
از دیگر حواشی این مسابقات باشکوه میتوان به خداحافظی جواد محمد پور از قهرمانان بنام کشتی با چوخه و عضو تیم ملی کشتی جوانان و نوجوانان از میادین کشتی اشاره کرد .
در پایان این مسابقات به نفرات اول تا سوم هر وزن جوایز ریالی به ارزش 40، 30 و 20 میلیون ریال اهداء شد.

مشهد، قوچان، چناران، نیشابور، سبزوار، شیروان، فاروج، گرمه، جاجرم، آشخانه، اسفراین، جوین، راز و جرگلان، فریمان، باخرز، تایباد و استانهای مازندران، تهران، البرز، گلستان در این رقابت ها صاحب تیم بودند
.

 

نظرات

اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر می دهید!

ثبت نظر جدید

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • ولادت باسعادت کریم اهل بیت، امام حسن مجتبی مبارک

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی