اخبار استان ها  - استان خراسان شمالی

1393-03-30 16:37
مسابقات بین المللی زنجان پایان یافت

اولین دوره مسابقات بین‌المللی جودو تحت عنوان یادواره شهدای شمالغرب سپاه انصارالمهدی(عج) از تاریخ 29 خرداد ماه امسال در زنجان برگزار شد و 200 جودوکار نوجوان در این رقابت‌ها حضور داشتند.

این مسابقات با حضور 4 تیم از جمهوری آذربایجان،ترکیه ،ارمنستان و تیم‌های استان‌های گلستان، آذربایجان شرقی، البرز، کردستان، خراسان‌های رضوی، شمالی و جنوبی، زنجان و تیمی از ابهر در سالن شهید بیگلی زنجان برگزار شد.

مسابقات بین‌المللی جودوی نوجوانان در 12 وزن برگزار شد که در پایان نفرات اول تا سوم اوزان مختلف مشخص شدند.

در وزن منهای 90 کیلوگرم یاور اعلایی از استان کردستان قهرمان شد و سپهر غنچه از البرز نقره گرفت و مقام سوم به صورت مشترک به حسین فیضی از زنجان و امین خونچین از مازندران رسید.

مدال طلای وزن منهای 81 کیلوگرم به علی شهسواری از استان البرز رسید و مسعود مرادی از زنجان صاحب گردن آویز نقره شد و جلال محجوب و محمد هاشم زاده از استان‌های خراسان رضوی و مازندران به برنز مشترک دست یافتند.

در وزن منهای 73 کیلوگرم محمد ابراهیمی از خراسان رضوی در سکوی نخست ایستاد و مهدی شاه محمدی از ابهر با کسب مدال نقره دوم شد و محسن عسگری و علی تقی‌لو از ابهر و زنجان در سکوی سوم جای گرفتند ام در این وزن قاسم باغچقی از خراسان شمالی به مقام پنجم رسید .

در وزن منهای 66 کیلوگرم ه علیرضا خجسته و سینا سلطانی از البرز به ترتیب اول و دوم شدند و سید سامان عمادی از مازندران و سعید یوسف زاده از خراسان رضوی به طور مشترک در جایگاه سوم قرار گرفتند.

مسعود عینی‌لو جودوکار وزن منهای 55 کیلوگرم نوجوانان با غلبه بر حریفان توانست به گردن آویز طلا دست یابد و فرید محمدوف از جمهوری آذربایجان دوم شد و ابراهیم بایرام‌لی از آذربایجان و رضا پارساپور از خراسان شمالی مشترکا سوم شدند.

در وزن منهای 50 کیلوگرم علی برومند از مازندران و سیمور محمدوف از جمهوری آذربایجان به ترتیب به مقام‌های اول و دوم دست یافتند و رضا رمضانی از خراسان شمالی و محمدرضا اسدی از البرز سوم شدند.

عسگرمحمد حسن‌زاده از خراسان شمالی توانست قهرمان وزن منهای 46 کیلوگرم شود و معین کاظمی از مازندران نقره گرفت و محمود جهان بخشیان از آذربایجان شرغی و شروین بهزادی از البرز به برنز قناعت کردند.

در اوزان پایین و در بخش نونهالان جمهوری آذربایجان گوی سبقت را از تیم‌های ایرانی گرفت و قدرت خود را به رخ حریفان کشاند.

در وزن منهای 42 کیلوگرم امراه سلیمی از جمهوری آذربایجان یک قهرمان شد و محسن نیستانی نقره گرفت و مدال برنز به صورت مشترک به عیوض اوف و ابراهیم محمدی از خراسان رضوی رسید.

مدال‌های وزن منهای 38 به جمهوری آذربایجان رسید که اورقان جودلی، نظر طالب اوف، سبحان قلی اوف و شهریار شهسواری به ترتیب به مقام‌های اول تا سوم دست یافتند.

نتایج وزن منهای 34 کیلوگرم به این ترتیب بود که الله وردی ابراهیم اوف در سکوی نخست ایستاد و پارسا ابراهیمی از البرز، حسین سعیدی برجی از خراسان شمالی و ارشاد سلیمان اوف از جمهوری آذربایجان یک به ترتیب در سکوهای دوم و سوم جای گرفتند.

آیدین رضایف، نجات شیرنوف و میلان جعفر اوف هرسه از جمهوری آذربایجان مدال‌های وزن منهای 30 کیلوگرم را درو کردند.

در وزن منهای 25 کیلوگرم آتار علی‌ اوف، ابولفضل سهرابی و سید امین حسینی به ترتیب در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند.

در پایان تیم‌های البرز، جمهوری آذربایجان یک و خراسان شمالی به ترتیب به مقام‌های اول تا سوم این رقابت‌ها دست یافتند.

 

 

نظرات

اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر می دهید!

ثبت نظر جدید

سخن روز

  • «وَ اللّهِ مَا خَلَقَ اللّهُ شَيْئاً إِلا وَ قَدْ اَمَرَهُ بِالطّاعَةِ لَنَا». امام حسين (ع) فرمود: «سوگند به خدا كه خداوند هيچ موجودى را نيافريد، مگر آن‏كه او را به اطاعت از ما، امر كرد».

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی