اخبار استان ها  - استان خراسان رضوی

1396-03-27 14:19

دبیر هیات جودو، جوجیتسو و کوراش استان خراسان رضوی از دعوت 14 جودوکار نوجوان، جوان و امید استان به اردوهای تیم ملی کشور در این رده های سنی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی، جواد سرمدی گفت: اردوی آمادگی تیم ملی جوانان و امید کشور از دیروز 26 خرداد ماه در مجموعه ورزشی شهید کبکانیان تهران آغاز شده است و تا 4 تیرماه ادامه دارد.

وی به حضور 8 جودوکار استان در این اردو اشاره و بیان کرد: جعفر فیروزآبادی، آرمین بندار، وحید جدی، علی قلی پور، علی پرهیزگار، فرزین شاهباز، امین کامیابی و محمد شاهباز از خراسان رضوی در این اردو حضور دارند.

دبیر هیات جودو، جوجیتسو و کوراش استان خراسان رضوی ادامه داد: اردوی آمادگی تیم ملی نوجوانان کشور از 2 تا 9 تیرماه  به میزبانی استان تهران در مجموعه ورزشی شهسد کبکانیان برگزار می شود.

وی با اشاره به دعوت از 6 جودوکار نوجوان استان به این اردو، افزود: علی صبوحی، علی یوسفی، مهرداد پولادی، مهدی راستگر، امیرحسین چراغ فرخوان و علی جوان جودوکارانی خراسانی هستند که از سوی فدراسیون به این اردو دعوت شده اند./1135/م. الف/

سخن روز

  • «وَ اللّهِ مَا خَلَقَ اللّهُ شَيْئاً إِلا وَ قَدْ اَمَرَهُ بِالطّاعَةِ لَنَا». امام حسين (ع) فرمود: «سوگند به خدا كه خداوند هيچ موجودى را نيافريد، مگر آن‏كه او را به اطاعت از ما، امر كرد».

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی