اخبار استان ها  - استان خراسان رضوی

1396-04-13 22:19

مسوول کمیته کاتا هیات جودو و کوراش خراسان رضوی از اعزام نمایندگان استان به رقابتهای قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی در اراک خبر داد.

به گزارش روابط عمومی هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی، رضا جاوید گفت: رقابتهای کاتا قهرمانی بزرگسالان کشور و انتخابی تیم ملی روز16 تیرماه به میزبانی استان مرکزی در شهر اراک برگزار می شود.

وی که به همراه محمد شیری از باشگاه چمران مشهد به عنوان نمایندگان استان در فرم های جونوکاتا این رقابتها  حضور می یابد، افزود: عطاا... اعلمی و محمد جواد نوائی از باشگاه آستان قدس نیز دیگر کاتاروهای  خراسانی هستند که در فرم کیمه نو کاتا مسابقات قهرمانی کشور شرکت خواهند کرد.

مسوول کمیته کاتا هیات جودو و کوراش خراسان رضوی ادامه داد: این نفرات در دوره های متمرکز کاتا که طول سال برگزار شده است گزینش شده اند و در تمرینات آمادگی پیش از اعزام شرکت کردند.

وی با بیان اینکه امکان اعزام 20 نفر در 5فرم کاتای قابل اجرا در رقابتهای قهرمانی کشور را داشتیم، بیان کرد: متاسفانه به دلیل عدم حمایتهای لازم بسیاری از جودوکاران فعال در زمینه حرکات نمایشی کاتا از حضور در سطح قهرمانی دلسرد شده اند.

جاوید خاطر نشان کرد: سال گذشته نیز علی رغم قهرمانی در مسابقات کشور و انتخابی تیم ملی به دلیل هزینه های بالای اعزام که باید به صورت شخصی پرداخت می شد، نتوانسیم به رقابتهای جهانی اعزام شویم.

وی عنوان کرد: استعدادهای فراوانی در کشور وجود دارد که قطعا با حمایت بیشتر فدراسیون از این رشته زیبا می  توانیم شاهد کسب عناوین بین المللی توسط نمایندگان ایران در سطوح مختلف باشیم./1139/م. الف/

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • اللهم صل علی محمد و آل محمد

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی