اخبار استان ها  - استان خراسان رضوی

1396-04-14 12:49

رییس هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی از برنامه ریزی برای راه اندازی ۳ پایگاه استعدادیابی و قهرمان پروری جودو در روستاهای مستعد استان همزمان با تشکیل کمیته روستايی این هیات خبر داد.

به گزارش روابط عمومی هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی، حسین محمودی با اشاره به برگزاری  جلسه دیروز عصر شورای فنی این هیات عنوان کرد: با توجه به وجود استعدادهای فراوان در رشته های تحت پوشش هیات در مناطق روستایی استان، تصمیمات خوبی در جهت راه اندازی ۳ پایگاه آموزش، استعدادیابی و قهرمان پروری در شمال، جنوب و مرکز خراسان رضوی در شورای فنی استان اتخاذ شد.

وی افزود: بر این اساس تلاش داریم با استفاده از ظرفیتهای مربیان بومی، حمایت فدراسیون و اداره کل ورزش و جوانان استان در ۳ بخش روستایی شامل جیم آباد فریمان، کلاته علی زینل چناران و روستای عبدل آباد و ریواده بخش هلالی در شهرستان جوین ایجاد کنیم.

وی با اشاره به تعامل خوب هیات با اداره کل دفتر روستایی و شوراهای استانداری خراسان رضوی افزود: قطعا با حمایتهای قابل تقدیر و نگاه مثبت مدیرکل این نهاد به مقوله ورزش روستایی، شاهد دست آوردهای خوبی در حوزه رشد و توسعه ورزش در روستاها و شناسایی و پرورش افراد نخبه در رشته های قهرمانی جودو و کوراش از میان جوانان و نوجوانان مستعد مناطق محروم روستایی استان خواهیم بود.

وی با اشاره به انتصاب  و معرفی محمدرضا عباس زاده به عنوان رئیس کمیته روستایی هیات استان  در جلسه  شورای فنی هیات، خاطر نشان کرد: این کمیته به عنوان یک کار جدید، برای نخستین بار در میان هیاتهای ورزشی به منظور ساماندهی هرچه بهتر این بخش تشکیل شده و با قوت در جهت اجرای برنامه ها و سیاستهای هیات برای توسعه و همگانی کردن رشته های رزمی زیبا جودو و کوراش در میان جوانان مناطق روستایی تلاش خواهد کرد./1141/م.ا/

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • اللهم صل علی محمد و آل محمد

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی