اخبار استان ها  - استان خراسان رضوی

1396-04-15 13:14

 

رئیس هیات جود، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی از کسب 5 مدال طلا، 2 نقره، یک برنز و  قهرمانی مقتدرانه تیم کوراش جوانان خراسان رضوی در رقابتهای قهرمانی کشور در مازندران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی،حسین محمودی گفت: اولین دوره رقابتهای قهرمانی کوراش جوانان پسر کشور روز چهارشنبه 14 تیر ماه به میزبانی استان مازندران در شهرستان نور برگزار شد.

وی با اشاره به اعزام تیم کوراش جوانان خراسان رضوی به این رقابتها افزود: نمایندگان کوراش استان با کسب 5 مدال طلا، 2 نقره، یک برنز در این مسابقات با اقتدار بالاتر از خراسان شمالی، یزد قهرمان کشور شدند.

رئیس هیات جود، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی ادامه داد: وحید جدی ، آرمین بندار  ، محمد شمشیری، محمدحسین احمدزاده و فرزین شاهباز به ترتیب در اوزان 60، 66، 73، 81 و 100+ کیلوگرم این رقابتها به مدالطلا دست یافتند.

وی گفت: امیرحسین عزیزی و حامد باقری نیا در اوزان73 و 90 کیلوگرم به مدال نقره رسیدند و مرتضی مختارزاده دیگر کوراش کار وزن 90 کیلوگرم تیم استان مدال برنز دریافت کرد.

رئیس هیات جود، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی اضافه کرد: حجت رهنما عضو سابق تیمهای ملی جودو وکوراش به عنوان سرمربی و وحید غفوریان دبیر کمیته کوراش استان به عنوان سرپرست و مربی کوراش کاران جوان استان را دراین رقابتها هدایت می کردند.

وی بیان کرد: این موفقیت ارزشمند دومین افتخاری است که با تلاش دست اندرکاران و قهرمانان کوراش استان در کمتر از چند ماه پس از قهرمانی تیم بزرگسالان کوراش  خراسان رضوی  بدست آمد.

محمودی خاطر نشان کرد:بانتایج خوبی که کوراش کاران خراسانی رضوی در رقابتهای قهرمانی کشور کسب کردند شانس خوبی برای راهیابی به تیم ملی و شرکت در رقابتهای آسیایی که در نیمه دوم سال جاری به میزبانی خراسان شمالی برگزار می شوند خواهند
داشت. /1144/م.ا/  


 

 

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • اللهم صل علی محمد و آل محمد

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی