اخبار استان ها  - استان خراسان رضوی

1396-04-19 17:52

رییس هیات جودو، جوجیتسو و کوراش استان خراسان رضوی به همراه تعدادی از اعضای کادر اجرایی با دکتر هاشمی جواهری مدیرعامل جدید موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی، حسین محمودی با اشاره دیدار صبح امروز با دکتر هاشمی جواهری مدیرعامل جدید موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی افزود: در این جلسه ضمن تبریک این انتصاب گفتگوهای در خصوص جایگاه جودو و کوراش استان در سطح کشور انجام شد.

وی با تاکید بر ضرورت تعامل هیات های ورزشی با تربیت بدنی آستان قدس رضوی افزود: نگاه ویژه ای در این نهاد به ورزش وجود دارد که می توان از ظرفیتهای مطلوبی آن برای توسعه هرچه بیشتر این مقوله مهم در جهت سلامت و تندرستی جامعه استفاده کرد.

 رییس هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی به فعال بودن رشته های جودو کوراش در آستان قدس رضوی اشاره و خاطر نشان کرد: تعامل خوبی در این حوزه بین هیات استان و تربیت بدنی آستان قدس وجود دارد که امیدواریم با تقویت آن رشد بیش از پیش این رشته ها را در استان شاهد باشیم.

وی بیان کرد: خانواده بزرگ جودو خراسان رضوی اعم از پیشکسوتان، مربیان ، ورزشکاران و ... با برخورداری از روحیه پهلوانی باافتخار و ارادت خاص خود به علی بن موسی الرضا (ع) این آمادگی را دارد تا در طرح خادم یار ورزشی مشارکت و همکاری جدی با تربیت بدنی آستان قدس رضوی داشته باشد./1149/م. الف/

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • اللهم صل علی محمد و آل محمد

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی