اخبار استان ها  - استان خراسان رضوی

1396-04-20 12:54

رییس هیات جودو و جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی از اعزام ۶ جودوکار خراسان رضوی در بخش آقایان و بانوان به رقابتهای قهرمانی جوانان و نوجوانان آسیا در قرقیزستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جودو و جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی حسین محمودی گفت:پیکارهای قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا طی روزهای 22 تا 25 تیر ماه به میزبانی کشور قرقیزستان برگزار می شود.

وی افزود: تیم 9نفره نوجوانان پسر و 4ملی پوش دختر کشورمان صبح امروز عازم بیشکک شدند که علی یوسفی قره چماق و مهدی راستگر از مشهد در اوزان  ۶۶- و +۹۰ کیلوگرم و محدثه حسینی بانوی جودوکار فریمانی در وزن ۵۷ کیلوگرم به عنوان نمایندگان ملی پوش نوجوان خراسان رضوی در رقابتهای قهرمانی آسیا به روی تاتامی می روند.

رییس هیات جودو و جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی به اعزام تیم ۱۰ نفره جودوجوانان کشور به این مسابقات اشاره کرد، ادامه داد:جعفر فيروزآبادی و امين كاميابي از چناران و علی پرهیزگار از مشهد نیز نمایندگان خراسان رضوی در در اوزان منهای ۶۶ ، ۷۳، ۱۰۰  کیلوگرم رقابتهای آسیایی قرقيزستان خواهند بود.

وی خاطر نشان کرد: تکتم بیدل بانوی جودوکار و مربی باسابقه شهرستان مشهد نیز به عنوان سرمربی هدایت تیم ملی بانوان کشور را در رقابتهای قهرمانی آسیا برعهده دارد/م.ا/۱۱۵۰/

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • اللهم صل علی محمد و آل محمد

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی