اخبار استان ها  - استان خراسان رضوی

1396-04-25 17:29


رییس هیات جودو و جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی کسب مدال برنز رقابتهای جودو آسیایی قرقیزستان توسط نماینده نوجوان خراسان رضوی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی جودو و جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی حسین محمودی گفت: پیکارهای قهرمانی نوجوانان آسیا صبح امروز پنجشنبه ۲۲ تیرماه به میزبانی کشور قرقیزستان در بیشکک پیگیری شد.
وی با اشاره به اعزام تیم ملی کشور به این رقابتها، افزود: علی یوسفی قره چماق ملی پوش نوجوان استان از باشگاه شهید وحدتی منطقه محروم گلشهر مشهد با درخشش در این مسابقات مدال ارزشمند برنز قهرمانی آسیایی را در وزن منهای۶۶ کیلوگرم برای اردوی تیم ملی کشور به ارمغان آورد.
رییس هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی ادامه داد: یوسفی در گام نخست بر حريفي از هنگ كنگ غلبه كرد و در ادامه برابر نماينده قزاقستان شكست خورد و به گروه بازنده ها رفت و
در جدول شانس مجدد مقابل ديگر نماينده قزاقستان پيروز شد و سپس با ضربه فني نماينده چين تايپه را مغلوب كرد و به مدال برنز رسيد.
وی بیان کرد: مهدی راستگر دیگر ملی پوش مشهدی تیم کشور مان نیز در اولین شیایی خود در وزن +۹۰ کیلوگرم فردا با «گانبات» از مغولستان مصاف می دهد.

محمودی خاطر نشان کرد: پیکارهای جودو قهرمانی جوانان آسیا نیز از روز شنبه در بیشکک اغاز مي شود که جعفر فيروزآبادی و امين كاميابي از چناران و علی پرهیزگار از مشهد به عنوان نمایندگان خراسان رضوی در اوزان منهای ۶۶ ، ۷۳، ۱۰۰ کیلوگرم این رقابتها به روی تاتامی خواهند رفت.

وی خاطر نشان کرد:محدثه حسینی بانوی جودوکار فریمانی نیز در وزن ۵۷ کیلوگرم به عنوان نماینده نوجوان خراسان رضوی به همراه تیم ملی کشور به رقابتهای قهرمانی آسیا در بیشکک اعزام شده است که با آغاز رقابتهای این بخش با حریفان مبارزه خواهد کرد./م.ا/۱۱۵۲/

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • اللهم صل علی محمد و آل محمد

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی