اخبار استان ها  - استان خراسان رضوی

1396-04-25 17:31

عملکرد قابل قبول نوجوانان خراسان رضوی در مسابقات جودو قهرمانی آسیا
ملی پوشان نوجوان خراسان رضوی در اولین تجربه آسیایی خود در رقابتهای جودو قرقیزستان عملکرد قابل قبولی را به نمایش گذاشتند.
به گزارش روابط عمومی هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی، پس از مدال ارزشمند علی یوسفی قره چماق جودوکار ملی پوش استان در رقابتهای آسیایی قرقیزستان که روز گذشته در بیشکک به ارمغان آمد امروز نیز در ادامه این رقابتها نمایندگان خراسان رضوی عملکرد قابل قبولی را در اولین تجربه آسیایی خود به نمایش گذاشتند.
در جدول 10 نفره سنگین وزن ها مهدی راستگر ملی پوش خراسانی وزن +۹۰ کیلوگرم ابتدا برابر جودوکاری از مغولستان را از پیش رو برداشت اما در ادامه مغلوب داستان سارباتوف از کشور میزبان شد و با قبول شکست برابر نماینده قزاقها به عنوان هفتمی دست یافت. جودوکاران ازبکستان و کره جنوبی هم فینالیست شدند.
محدثه حسینی بانوی فریمانی تیم ملی جودو نوجوانان کشور نیز در وزن منهای ۵۷ کیلوگرم پس از استراحت در دور نخست مغلوب جودوکار قزاق شد و در ادامه‌ با شکست نماینده کشور میزبان به یک قدمی کسب نشان برنز رسید. حسینی در مبارزه آخر و برای کسب نشان برنز برابر نماینده کشور میزبان مغلوب شد و به عنوان پنجمی رسید.

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • اللهم صل علی محمد و آل محمد

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی