اخبار استان ها  - استان خراسان رضوی

1396-04-28 13:47

به گزارش روابط عمومی جودو و جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی حسین محمودی گفت:مراسم استقبال از علی پرهیزگار جودوکار ارزنده استان که در پیکارهای قهرمانی جوانان آسیا موفق به کسب مدال ارزشمند برنز شده بود شب گذشته با حضور جمعی از ورزشگاران، مربیان و مسئولان هیات استان در ایستگاه راه آهن مشهد برگزار شد.

وی افزود: پرهیزکار پس از استراحت در دور نخست، جودوکار کشور میزبان را از پیش رو برداشت و در نیمه نهایی مغلوب تیمور راخیموف تاجیک شد و تا برای کسب نشان برنز نماینده ازبکها را از پیش رو برداشت و بر سکوی سوم قاره کهن ایستاد.

رییس هیات جودو و جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی بااشاره به حضور 2 نماینده دیگر استان دراین رقابتها ادامه داد: جعفر فیروز آبادی جودوکار چنارانی وزن۶۶ کیلوگرم  نیز در روز اول این رقابتها در گام نخست خود از سد جودوکار مغولستان گذشت و در گام دوم نتیجه را به جودوکار قدرتمند ازبکستانی قهرمان دور گذشته این رقابتها واگذار کرد، فیروزآبادی در جدول شانس مجدد با قبول شکست برابر جودوکار تاجیکستان به عنوان هفتم آسیا دست یافت.

وی بیان کرد: امین کامیابی دیگر ملی پوش اهل شهرستان چناران اعزامی به قرقیزستان در اولین مبارزه خود در این رقابتها در وزن منهای 73 کیلوگرم نتیجه را به جودوکاری از قرقیزستان واگذار کرد و حذف شد../م.1159/

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • اللهم صل علی محمد و آل محمد

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی