اخبار استان ها  - استان قم

1396-05-26 14:38

به گزارش روابط عمومی هیئت جودو جوجیتسو و کوراش قم :

 

بادستور رئیس محترم هیئت جودو جناب متقی و پیگیری دبیر هیئت آقای معتضدی و مسئول محترم کمیته فرهنگی جناب آقای خوش کلام ، طی جلسات مشترک با معاونت محترم فرهنگی کانون مساجد استان قم جناب حجت الاسلام موسوی و مسئول امور ورزش کانون جناب خلیلی وهمچنین  توافقات فی مابین ضمن راه اندازی تعداد 6 باشگاه جوده در کانون های مساجد قم که 3 مکان دیگر در دست راه اندازی است ، خوشبختانه  برای اولین بار در المپیاد ورزشی محلات و کانون های مسجاد شهر قم رشته جذاب جودو نیز قرارداده شد و در روز جمعه مورخ 1396/5/27  در باشگاه فرهنگی ورزشی انصارالمهدی ( عج ) برگزار خواهد شد .

این اقدام با هدف ترویج ورزش ، مخصوص رشته ی المپیکی  جودو در مساجد و طرح های تابستانی آنان صورت گرفت تا ضمن رشد کمی جودو در قم که بسیار نیز قابل توجه بوده است به لحاظ کیفی نیز بتوانیم با همت کمیته محترم فنی و کمیته محترم استعدادیابی نفرات مستعد را شناسایی و سرمایه گذاری قهرمانی انجام دهیم .

البته لازم به توضیح است که مسئولین محترم کانون مساجد استان قم با استقبال و پیگیری خاص خود توانمندی هیئت جودو را برای این اقدام و امکان آن بالا برده و بسیار پیشرو هستند در امور جذب نوجوانان و جوانان در مسائل فرهنگی و دینی و ورزشی .

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • «وَ اللّهِ مَا خَلَقَ اللّهُ شَيْئاً إِلا وَ قَدْ اَمَرَهُ بِالطّاعَةِ لَنَا». امام حسين (ع) فرمود: «سوگند به خدا كه خداوند هيچ موجودى را نيافريد، مگر آن‏كه او را به اطاعت از ما، امر كرد».

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی