اخبار استان ها  - استان خراسان رضوی

1396-06-06 18:17

دبیر شورای هماهنگی هیات های رزمی خراسان رضوی از برگزاری همایش بزرگ ورزشهای رزمی با حضور مربیان، ورزشکاران، پیشکسوتان و داروان رشته های رزمی استان در اواخر مهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی، با اشاره به جلسه دیروزاین شورا که با حضور روسا و نمایندگان هیات های کاراته، جودو، جوجیتسو، کوراش، ووشو،کونگ فو ورزمی که در محل دفتر هیات تکواندو استان برگزار شد گفت: بر اساس مصوبات شورا، برگزاری همایش بزرگ ورزشهای رزمی خراسان رضوی که قرار بود در هفته ولایت برگزار شود به هفته ورزش و تربیت بدنی موکول شد.

وی افزود: هدف از برگزاری این همایش معرفی هرچه بیشتر این رشته های جذاب به جوانان و علاقه مندان و ایجاد انسجام و و همگرایی بیشتر در بین خانواده بزرگ  ورزشهای رزمی خراسان رضوی است که باید تمامی هیات های رزمی در این راستا تلاش کنند.

دبیر شورای هماهنگی هیات های رزمی خراسان رضوی ادامه داد: در این همایش از 30 نفر از پیشکسوتان ارزنده رشته های مختلف رزمی به پاس قدردانی از زحمات و نقش موثری که در رشد و توسعه این ورزشهای پر طرفدار داشته اند، تجلیل خواهد شد.

گفتنی است، به منظور برنامه ریزی و هماهنگی مطلوب قبل از برگزاری این همایش جلسه بعدی شورای هماهنگی هیات های رزمی خراسان رضوی روز یکشنبه 12 شهریور ماه به میزبانی هیات جودو استان برگزار خواهد شد./1184/م. الف/

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • اللهم صل علی محمد و آل محمد

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی