اخبار استان ها  - استان خراسان رضوی

1396-06-12 15:39

به گزارش روابط عمومی هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی، جواد سرمدی با اشاره به جلسه روزگذشته خود با حمیدرضا محمدی رئیس تربیت بدنی کارگران خراسان رضوی و مصطفی زحمتکش کارگران استان، عنوان کرد: با توجه به سطح بالای این رشته ورزشی و شرایط مطلوب جودو کارگران استان در کشور، لزوم انجام برنامه ریزی های تخصصی در راستای رشد این بخش احساس میشود.

وی افزود: به همین منظور تلاش داریم با افزایش تعاملات با تربیت بدنی و هیات جودوکارگران استان، حداکثر  استفاده را از ظرفیتهای موجود در هیات استان در جهت کمک به ارتقاء روزافزون جودوکارگری  انجام دهیم.

دبیر هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی با اشاره به وضعیت مطلوب کیفی و کمی جودو کارگران در استان، ادامه داد: در این راستا میتوان با برگزاری دوره های دانش افزایی، ارتقاء کمربند، داوری و مربیگری، سطح علمی و فنی فعالان این رشته ورزشی در جامعه کارگری استان را بالا برد.

وی به موفقیت جودوکاران خراسانی در رقابتهای بین المللی و کشور کارگران در سالهای اخیر اشاره و عنوان کرد: همچنین می توان با استفاده از توان فنی و تخصصی هیات در جهت میزبانی رقابتهای کشوری کارگران، انتخاب تیم های استان، برگزاری اردوهای تمرینی مشترک و اعزام نفرات برتر به عنوان تیم منتخب کارگران به رقابتهای بین المللی استفاده کرد و شاهد نتایج مطلوبتر و افتخارآفرینی های بیشتری در این سطوح باشیم.

سرمدی با بیان اینکه امکانات سخت افزاری و نرم افزاری خوبی در تربیت بدنی کارکران استان وجود دارد گفت: در این راستای با تعامل دوجانبه بین هیات جودو استان و کارگران، می توان از سالن های جودو این نهاد در جهت برگزاری مسابقات و برنامه های آموزشی استانی و کشوری و همچنین کلاسههای قهرمانی و اردوهای تیم های ملی بانوان و آقایان کشور به نحو مطلوبی استفاده کرد./1187/م. الف/

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • اللهم صل علی محمد و آل محمد

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی