اخبار استان ها  - استان خراسان رضوی

1396-06-21 11:36

رییس هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی از برگزاری دوره دانش افزایی مربیان جودو و اهدای بالاترین درجه کمربند این رشته رزمی با حضور رییس کمیته فنی فدراسیون در مشهد خبرداد.
به گزارش روابط عمومی هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی، حسین محمودی بیان این خبر گفت: این دوره آموزشی روز گذشته ۱۵ شهریور ماه با حضور تعدادزیادی از مربیان جودو از سراسر استان در سالن جودو مجموعه ورزشی شهید چمران مشهد برگزار شد.
وی افزود: داود میقانی رییس کمیته فنی فدراسیون جودو کشور تدریس این کلاس آموزشی را برعهده داشت.
رییس هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی بیان کرد: در پایان این کلاس آموزشی در مراسمی باشکوه با حضور مسوولان ورزشی و جمعی از جودوکاران، مربیان و داوران فعال و پیشکسوت استان حکم دان ۸ جودو توسط نماینده فدراسیون به استاد اصغر دهقان اهدا شد.
وی خاطر نشان کرد: این کمربند، بالاترین درجه فنی این رشته ورزشی در خراسان رضوی است که توسط این پیشکسوت ارزنده و مربیان زحمتکش استان کسب شده است.
همچنین دراین مراسم اساتیدسیدرضا مرتضوی، حسین محمودی و سید عظیم احمدی احکام دان ۷ خود را از نماینده فدراسیون دریافت کردند.

ادای احترام و گلباران تمثال شهید سردار بی سر محسن حججی، سوگند  اخلاقی و امضای تابلوی یادبود توسط کلیه مربیان و پیشکسوتان، برنامه های فرهنگی. بود که در حاشیه این مراسم انجام شد.

لازم به ذکر است، شب گذشته در رییس کمیته فنی فدراسیون جودو کشور در برنامه ای دیگر از باشگاهای خانه جودو گلشهر و آستانقدس رضوی به عنوان دومرکز عمده آموزش این رشته ورزشی در مشهد بازدید کرد.

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • اللهم صل علی محمد و آل محمد

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی