اخبار استان ها  - استان اردبیل

1396-06-27 22:40

به گزارش روابط عمومی هیات جودو ، جوجیتسو و کوراش استان اردبیل ؛ در تاریخ یکشنبه 1396/06/26 سرپرست هیات جودو استان به همراه دبير استان ورییس شهرستان و هیات رییسه و روسای کمیته های هیات جودو استان اردبیل در محل دفتر ریاست دانشگاه حضور یافته و به آقای دکتر اسحق رسولی ریاست جدید دانشگاه آزاد اسلامی استان و واحد اردبیل را تبریک گفتند . پیشتر دکتر رسولی ریاست هیات جودو استان اردبیل را برعهده داشته و از اساتید ، مربی و داور ممتاز فدراسیون جودو می باشند.

در ابتدای دیدار سرپرست هیات جودو استان اردبیل اسداله محقق صحبت فرموده و ابراز خرسندی و شادمانی بسیار نمودند از بابت ریاست آقای دکتر اسحق رسولی هم از جهت اینکه فردی بومی بر مسند ریاست دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل نشسته که دارای معرفت و کمالات والای انسانی و علمی است و هم اینکه ایشان از اهالی ورزش بوده مخصوصا ورزش رزمی جودو که مایه مباهات کلیه ورزشکاران بخصوص جودوکاران هست و آرزوی توفیق و موفقیت روزافزون نمودند.

نظرات

اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر می دهید!

ثبت نظر جدید

سخن روز

  • «وَ اللّهِ مَا خَلَقَ اللّهُ شَيْئاً إِلا وَ قَدْ اَمَرَهُ بِالطّاعَةِ لَنَا». امام حسين (ع) فرمود: «سوگند به خدا كه خداوند هيچ موجودى را نيافريد، مگر آن‏كه او را به اطاعت از ما، امر كرد».

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی