اخبار استان ها  - استان زنجان

1396-06-29 16:40

 

در اولین دوره مسابقات المپیاد شمالغرب کشور که به میزبانی زنجان و با حضور تیم های آذربایجان شرقی،اذربایجان غربی،کردستان و اردبیل و 42 ورزشکار در اکادمی جودو شهید بیگلی مورخ 25/6/96 برگزار گردید. تیم دختران نوجوان زنجان توانست با کسب سه مدال طلا ،دو نقره و دو برنز به مقام قهرمانی تیمی دست یابد همچنین تیم های آذربایجان شرقی با کسب سه طلا ،یک نقره و یک برنز مقام دوم تیمی ،کردستان با یک طلا ،یک نقره و چهار برنز بر سکوی سوم ایستاد. گفتنی است تیم اذربایجان غربی با یک طلا دو نقره و دو برنز مقام چهارم تیمی و اردبیل با یک نقره و یک برنز مقام پنجم تیمی را کسب نمودند.

مدال اوران تیم زنجان به شرح ذیل میباشد:

خانم ها فاطمه نوری،زینب رسولی ،زینب پیری به ترتیب در اوزان 48- کیوگرم ،52- کیلو گرم و 63- کیلوگرم مدال طلا را در اوزان خود کسب نمودند. خانم ها زهرا خوشکام ،بیتا خان احمدلو و محیا خالقی به ترتیب در اوزان 40- کیلو گرم ،44- کیلو گرم و 57- کیلو گرم مدال نقره را از ان خود کردند و خانم ها مریم عبداللهی و ندا عسگری به ترتیب در اوزان 63- کیلو گرم و 70- کیلو گرم به مدال برنز دست یافتند.

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • «مَنْ سَرّهُ اَنْ يُنْسَاَ فِى اَجَلِهِ وَ يُزَادَ فِى رِزْقِهِ فَلْيَصِلْ رَحِمَهُ». امام حسين (ع) فرمود: «كسى كه دوست دارد اجلش به تأخير افتد و روزى ‏اش افزايش يابد، صله رحم به‏ جا آورد».

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی