اخبار استان ها  - استان خراسان رضوی

1396-07-01 17:17

رییس هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی از کسب مدالهای رنگارنگ کوراشکاران خراسان رضوی در بازیهای داخل سالن و هنرهای رزمی آسیا 2017 در عشق آباد ترکمنستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی، حسین محمودی با بیان این خبر گفت: این رقابتهای شب گذشته با رقابت 214کوراش کار از 20کشور در پنجمین دوره بازیهای داخل سالن و هنرهای رزمی آسیا که در شهر عشق آباد کشور ترکمنستان برگزار شد.

وی با اشاره به حضور تیم ملی کوراش کشورمان با هدایت خسرودلیر سرمربی اهل مشهداین تیم، افزود: نمایندگان کوراش کشورمان با کسب 9نشان رنگارنگ در بازیهای داخل سالن آسیا به کار خود پایان دادند که سهم نمایندگان خراسان رضوی از این افتخارات 3 مدال نقره و 2 برنز بود.

رییس هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی،ادامه داد: مجتبی زمانی در وزن منهای 90 کیلوگرم، مجتبی نیک بین نماینده وزن منهای 100کیلوگرم و کامران رستمی در دسته به اضافه 100 کیلوگرم، دلاورمردان کوراش استان، 3نشان نقره آسیا را برای کشورمان به ارمغان آوردند.

وی بیان کرد: قنبرعلی قنبری نماینده وزن منهای 66کیلوگرم کوراش ایران و امید تیزتک کوراش کار وزن منهای 73کیلوگرم استان نیز نشان ارزشمند برنز آسیا را کسب کردند./م.ا/1197/

بازدید عکسها در:
http://www.judopr.ir/?p=1379

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • اللهم صل علی محمد و آل محمد

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی