اخبار استان ها  - استان خراسان رضوی

1396-07-03 13:10

رییس هیات جودو، جوجیتسو و کوراش استان خراسان رضوی از افزایش تعاملات و همکاری های مشترک با هیات ورزش های دانش آموزی استان در جهت تقویت این رشته به بهره گیری از ظرفیتهای آموزش و پرورش خبر داد.

به گزارش روابط عمومی هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی، حسین محمودی با اشاره به جلسه روزگذشته خود با رضاعلیزاده رییس اداره تربیت بدنی و فعالیتهای ورزشی آموزش و پرورش خراسان رضوی عنوان کرد: با توجه به سطح بالای جودو استان در کشور و شرایط مطلوب آن لزوم انجام برنامه ریزی های تخصصی در راستای توسعه این رشته در بخش دانش آموزی احساس می شود.

وی افزود: به همین منظور تلاش داریم با افزایش تعاملات با تربیت بدنی آموزش و پرورش و هیات ورزشهای دانش آموزی استان، حداکثر  استفاده را از ظرفیتهای این بخش برای کمک به توسعه رشته جودو در این سطح  انجام دهیم.

رییس هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی با اشاره به ارتباط نزدیک کمیته استعدادیابی هیات با انجمن جودوی آموزش پرورش استان، ادامه داد: در این راستا میتوان با برگزاری دوره های دانش افزایی و استعدادیابی برای معلمان ورزش و تربیت بدنی سطح مدارس از این ظرفیت برای شناسایی استعدادهای مختلف و هدایت آنها به باشگاه های حرفه و تخصصی کمک گرفت.

وی عنوان کرد: با استفاده از این تعامل به وجود آمده تلاش داریم مسابقاتی در سطح نواحی آموزش و پرورش و شهرستانها، به منظور معرفی هرچه بیشتر رشته جودو  در بین دانش آموزان برنامه ریزی کنیم../1198/م. الف/

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • اللهم صل علی محمد و آل محمد

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی