اخبار استان ها  - استان خراسان شمالی

1393-04-16 03:31
پروژه استعداديابي جودوي  خراسان شمالي با برگزاري همايش بزرگ كشتي باچوخه

هيئت ورزشهاي روستايي و عشايري خراسان شمالي با همكاري هيئت جودو و كوراش استان خراسان شمالي در نظر دارد به جهت استعداديابي و معرفي نفرات با استعداد به تيمهاي ملي در رده هاي سني پايه مسابقات))قهرماني نونهالان و نوجوانان كشتي باچوخه استان )) به مناسبت سالگرد تاسيس (( استان خراسان شمالي )) را با حضور قهرمانان جهان : سيد محمود ميران و آرش مير اسماعيلي و مربيان خارجي تيمهاي ملي نوجوانان و جوانان از كشور كره و همچنين اعضاي محترم كميته استعداد يابي فدراسيون جودو و كوراش  در روز جمعه 17 مرداد ماه ،برگزار نمايد.

  • اين مسابقات در رده سني نونهالان و نوجوانان بوده و متولدين 01/01/1378لغايت 29/12/1381 مي توانند در اين رقابتها حضور پيدا كنند و اوزان اين رقابتها ، 34، 38 ، 42 ، 46، 50 ، 55 ، 60 ، 66 ، 73 ، ،81، +81 كيلوگرم با 500گرم ارفاق وزني خواهد بود.
  • اين مسابقات آغاز پروژه آمادگي براي المپيك توكيو بوده و قرار است تا نفرات انتخاب شده در پروژه قهرمان پروري و حضور در اردوهاي تيم ملي ،پس از اين مسابقات تحت آموزش مربيان فدراسيون آموزشهاي لازم را
  • جهت حضور موفق در مسابقات بين المللي ،آسيايي و جهاني و المپيك ببينند.
  • خراسان شمالي به عنوان يكي از قطب هاي قهرمان پروري در رشته جودو و كوراش مطرح بوده وكسب ا اولين طلاي آسيا در تاريخ جودو ايران از افتخارات ورزشكاران اين استان ميباشد  .

 

نظرات

اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر می دهید!

ثبت نظر جدید

سخن روز

  • «وَ اللّهِ مَا خَلَقَ اللّهُ شَيْئاً إِلا وَ قَدْ اَمَرَهُ بِالطّاعَةِ لَنَا». امام حسين (ع) فرمود: «سوگند به خدا كه خداوند هيچ موجودى را نيافريد، مگر آن‏كه او را به اطاعت از ما، امر كرد».

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی