اخبار استان ها  - استان خراسان رضوی

1396-07-20 11:58

نائب رییس بانوان هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی درخشش دختران جودوکار استان با کسب یک مدال طلا و ۲ نقره در در مسابقات قهرمانی نوجوانان و یک مدال نقره و ۲ برنز در مسابقات قهرمانی  جوانان کشور در تهران خبرداد.

به گزارش روابط عمومی هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی، معزز اکبری با بیان این خبر گفت: رقابتهای جودو قهرمانی دختران نوجوان و جوان کشور با حضور تیم هایی از استانهای مختلف در روزهای ۱۶ و ۱۷ مهرماه در سالن جودو شهید افراسیابی تهران برگزار شد.

وی با اشاره به کسب مقام سوم تیم جودو نوجوانان دختر خراسان رضوی در این رقابتها افزود: تیم استان با کسب  مدال طلا محدث حسینی نوجوان فریمانی خود در وزن منهای ۵۲ کیلوگرم و همچنین دو مدال نقره زهرا آبرومند و فریبا عاقل به ترتیب در اوزان منهای ۵۷ و مثبت ۷۰ کیلوگرم پس از تیم های لرستان و اصفهان به مقام سوم کشور رسید.

نائب رییس بانوان هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی به درخشش دختران استان رده سنی جوانان  کشور اشاره کرد و ادامه داد: در این وزن نیز یک مدال نقره  توسط محیا اکبری در وزن ۶۳ کیلوگرم و دو مدال برنزتوسط فاطمه شبانی و مهدیه باقرپور به ترتیب در اوزان ۵۲ و ۷۸ کیلوگرم کسب شد.

وی خاطر نشان کرد: هدایت دختران نوجوان و جوان استان را در این رقابتها تکتم بیدل به عنوان سرمربی، فاطمه حسن پور به عنوان مربی و سکینه قزی به عنوان سرپرست برعهده داشتند.

اکبری بیان کرد: آذر دلقندی داور بین المللی جودو استان نیز در این مسابقات از سوی کمیته برگزاری  به عنوان داور نمونه رقابتهای قهرمانی کشور انتخاب شد./م.ا/۱۲۰۸/

 

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • اللهم صل علی محمد و آل محمد

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی