اخبار استان ها  - استان اردبیل

1396-09-11 19:16

در گلریزان جامعه ورزشی استان اردبیل که به همّت اداره کل ورزش و جوانان و ورزش و جوانان شهرستان اردبیل برگزارشد؛باردیگر جودوکاران به همراه دیگر ورزشکاران جوانمردانه به میدان آمدند .
به گزارش روابط عمومی هیات جودو استان اردبیل، مراسم گلریزان جامعه ورزشی با حضور ایوب بهتاج مدیر کل ورزش و جوانان ، معاونین ، روسای ادارات ورزش و جوانان اردبیل و نیر، کارکنان ، روسای هیاتهای ورزشی، دبیران، نایب رئیسان ، قهرمانان ، ورزشکاران که در محل سالن شهید آسمانی اردبیل برگزار شد ، باردیگر این قشر دست در دست هم دادند.

اسداله محقق در خصوص حضور پیشکسوتان ، اعضاء هیات و جودوکاران گفت: وجود این عزیزان در این مراسم مایه خرسندی هست که به نوبه خود نماد پهلوانی بشمار می رود.
وی خاطر نشان کرد: هیات جودو استان اردبیل در کنار جامعه ورزش این استان باردیگر همگام و هم صدا به کمک هموطنان و سرافرازی کشور برخواستند تا دشمن صدای این اتحاد را بشنود.

نظرات

اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر می دهید!

ثبت نظر جدید

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • «وَ اللّهِ مَا خَلَقَ اللّهُ شَيْئاً إِلا وَ قَدْ اَمَرَهُ بِالطّاعَةِ لَنَا». امام حسين (ع) فرمود: «سوگند به خدا كه خداوند هيچ موجودى را نيافريد، مگر آن‏كه او را به اطاعت از ما، امر كرد».

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی