اخبار استان ها  - استان خراسان رضوی

1396-09-16 11:03

به گزارش روابط عمومی هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی، حسین محمودی امشب در نشست هم اندیشی کمیته های مختلف هیات در دو بخش بانوان و آقایان گفت: عمده فعالیتهای هیات ها و فدراسیون های کشور  با زحمات بدون چشم داشت کمیته های مختلف زیر مجموعه در هیاتهای ورزشی پیش می رود.

وی با تاکید بر لزوم جدیت کمیته های مختلف هیات در حوزه های فعالیتی خود عنوان کرد: هرچند منابع مالی محدود، پاسخگو تلاش های ارزشمند مسئولان متخصص کمیته های مختلف هیات نیست ولی جدیت این بخش ها در حوزه های فعالیتی و حضور پررنگ و فعالیت مستمر آنها، رشد و توسعه رشته های تحت پوشش را در پی خواهد داشت.

وی به لزوم برگزاری جلسات مشترک و متداوم بین کمیته های بانوان و آقایان هیات تاکید و ادامه داد: قطعا اینگونه هم اندیشی ها باعث انتقال تجربیات دست اندکاران هر دو حوزه در بخش های فعالیتی مختلف و پیشبرد هرچه بهتر برنامه ها و اهداف هیات خواهد شد.

رئیس هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی اظهار کرد: به طور معمول با توجه به فعالیت و استقبال بیشتر آقایان از ورزشهای رزمی، رشته ها و کمیته های تحت پوشش هیاتها در این بخش نسبت به بانوان از ساماندهی و انسجام بیشتری برخوردار است ولی میتوانیم با برنامه ریزی، تلاش و همکاری این دوبخش در هیات استان پویایی کمیته بانوان را نیز به سطح مطلوب برسانیم.

وی تاکید کرد: با توجه به پیش رو بودن مسابقات قهرمانی جودو بزرگسالان کشور در دوبخش بانوان و آقایان در بهشهر مازندران باید تلاش کمیته های هیات در جهت حضور قدرتمند نمایندگان استان در این رقابتها و دفاع از جایگاه جودو استان متمرکز شود.

محمودی خاطر نشان کرد: بکار گیری مشوق برای توسعه بخش کاتا، لزوم آشنایی کادر اجرایی و آموزشی با حقوق ورزشی و استانداردسازی بیشتر در برگزاری مسابقات نیز از جمله موضوعات مهمی است که باید در دستور کار کمیته ها مربوطه قرار بگیرد تا با سرعت و قوت بیشتری در جهت تقویت این بخش ها گام برداریم.

نظرات

اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر می دهید!

ثبت نظر جدید

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • «وَ اللّهِ مَا خَلَقَ اللّهُ شَيْئاً إِلا وَ قَدْ اَمَرَهُ بِالطّاعَةِ لَنَا». امام حسين (ع) فرمود: «سوگند به خدا كه خداوند هيچ موجودى را نيافريد، مگر آن‏كه او را به اطاعت از ما، امر كرد».

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی