اخبار استان ها  - استان خراسان رضوی

1396-09-16 11:07

مراسم استقبال ملی پوشان خراسان تیم کوراش کشورمان پس از درخشش در پیکارهای جهانی کوراش با حضور جمعی از خانواده هیات جودو، جوجیستو و کوراش استان در مشهد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی، حسین محمودی گفت: کوراش کاران ملی پوش خراسانی اعزامی به رقابتهای جهانی ترکیه با حضور مسوولان هیات استان و جمعی از اهالی این رشته ورزشی در راه آهن مشهد مورد استقبال قرار گرفتند.

وی افزود: کوراش کار ملی پوش کشور در این رقابتها عملکرد خوبی داشتند و موفق به کسب ۲ نشان نقره و ۱ برنز در پیکارهای جهانی شدند.

حسین محمودی افزود:جعفر پهلوانی و قنبرعلی قنبری کوراش کاران ارزنده استان در اوزان به اضافه ۱۰۰ و منهای ۶۶ کیلوگرم موفق کسب به مدال نقره جهان شدند و مجتبی زمانی دیگر نماینده خراسانی تیم ملی کشور نیز در این رقابتها در وزن منهای ۹۰ کیلوگرم به نشان برنز رسید.

دهمین دوره رقابتهای قهرمانی بزرگسالان کوراش جهان در شرایطی در روزهای ۱۱ و ۱۲ آذر ماه در شهر استانبول کشور ترکیه برگزار شد که که تیم ایران با کسب ۳ نشان نقره و ۲  برنز در جایگاه چهارمی جهان قرار گرفت.

نظرات

اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر می دهید!

ثبت نظر جدید

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • «وَ اللّهِ مَا خَلَقَ اللّهُ شَيْئاً إِلا وَ قَدْ اَمَرَهُ بِالطّاعَةِ لَنَا». امام حسين (ع) فرمود: «سوگند به خدا كه خداوند هيچ موجودى را نيافريد، مگر آن‏كه او را به اطاعت از ما، امر كرد».

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی