اخبار استان ها  - استان خراسان رضوی

1396-09-21 10:25

رئیس هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی از حضور 4 بانوی استان در سمینار بین المللی مربیگری زیر نظر مدرس بلژیکی فدراسیون جهانی جودو در تهران خبر داد .

به گزارش روابط عمومی هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی، حسین محمودی گفت: سمینار بین المللی مربیگری جودو در بخش آقایان و بانوان با حضور «الکساندر جاتسکویچ» مدرس بین المللی فدراسیون جهانی در روزهای 19 و 20 آذر ماه در سالن شهید افراسیابی تهران برگزار شد.

وی با اشاره به حضور 4 مربی بخش بانوان استان در این سمینار بین المللی، افزود: آذر دلقندی، تکتم بیدل، سکینه قزی و فاطمه تجربه از مربیان ارزنده این بخش در این اردو شرکت کردند و با آخرین تکنیک های استاندارد آموزش و مربیگری و قهرمانی پروری روز دنیا در رشته جودو را فراگرفتند.

رئیس هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی به حضور مهدی وحدتی یکی از مربیان بخش آقایان مشهد در این سمینار اشاره و بیان کرد: متاسفانه علی رغم دارا بودن سهیمه و اعلام قبلی استقبال چندانی از سوی مربیان بخش آقایان از این دوره آموزشی نشد.

وی خاطر نشان کرد: مربیانی از سایر کشورهای آسیایی چون سنگاپور، افغانستان، عراق، بوتان و چند کشور دیگر و همچنین مربیان پیشکسوت و ارشد فدراسیون کشور نیز در این سمینار 2 روزه بین المللی شرکت داشتند. /.م.ا/1341/

 

سخن روز

  • «وَ اللّهِ مَا خَلَقَ اللّهُ شَيْئاً إِلا وَ قَدْ اَمَرَهُ بِالطّاعَةِ لَنَا». امام حسين (ع) فرمود: «سوگند به خدا كه خداوند هيچ موجودى را نيافريد، مگر آن‏كه او را به اطاعت از ما، امر كرد».

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی