اخبار استان ها  - استان خراسان رضوی

1396-09-23 11:02

رییس هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی از انجام برنامه ریزی ها و هماهنگی های اولیه  با اداره کل ورزش و جوانان و فدراسیون در جهت برگزاری سومین دوره رقابتهای جودو بین المللی جام طوس در مشهد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی، حسین محمودی با اشاره به دیدارش با کوروش صبوریان مدیرکل ورزش و جوانان استان عنوان کرد: تلاش داریم با هماهنگی و برنامه ریزی  مطلوب با فدراسیون  و مسوولان ورزشی استان برای سومین بار در استان مسابقات بین المللی جودوی جام طوس در سال 97 میزبانی کنیم.

وی ادامه داد: در این مسیر حمایت مسوولان استانی به ویژه دست اندرکاران ورزش و همچنین فدراسیون جودو کشور می تواند به تحقق هرچه مطلوب تر برگزاری این رقابتها کمک کند.

رییس هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی به لزوم کمک رسانه ها، صاحبان صنعت و فعالان اقتصادی استان در برگزاری این رویداد بزرگ در مشهد اظهار امیدواری کرد: قطعا می توانیم با کمک تمامی دغدغه مندان ورزش استان علاوه بر دیگر با میزبانی از رقابتهای بین المللی در رشته های مختلف، تزریق شور و نشاط به جامعه ورزش استان را بیش از پیش شاهد باشیم.

وی با اشاره به  برگزاری مطلوب دوره های پیشین این رقابتهای بین المللی در سالهای پیشین، عنوان کرد:  میزبانی مسابقات بین المللی علاوه بر معرفی ظرفیتهای فرهنگی، اجتماعی،تبلیغات گسترده رسانه ای و قرار گرفتن شهر مشهد در کانون توجهات در سطح بین المللی ، دستاوردهای فنی خوبی را در جهت ارتقاء  و رشد  جودوکاران استان خواهد داشت.

محمودی خاطر نشان کرد: در جلسه  هماهنگی با مدیرکل ورزش و جوانان استان، موضوعات دیگری چون ارایه برنامه آماده سازی نخبگان در دو بخش جودو وکوراش، انجام اقدامات و حمایت های زمینه ای برای حضور پرقدرت بانوان و اقایان ملی پوش استان در بازیهای اسیایی اندونزی و توجه ویژه به گسترش کیفی وکمی جودو وکوراش به صورت ویژه در بخش بانوان نیز مطرح شد./1342/م.ا/

نظرات

اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر می دهید!

ثبت نظر جدید

سخن روز

  • «وَ اللّهِ مَا خَلَقَ اللّهُ شَيْئاً إِلا وَ قَدْ اَمَرَهُ بِالطّاعَةِ لَنَا». امام حسين (ع) فرمود: «سوگند به خدا كه خداوند هيچ موجودى را نيافريد، مگر آن‏كه او را به اطاعت از ما، امر كرد».

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی