اخبار استان ها  - استان خراسان رضوی

1396-09-23 12:12

نمایندگان جامعه جودو مشهد در مرکز اهدای خون امام رضا(ع) این شهر، خون خود را به نیازمندان اهدا کردند.

 

به گزارش روابط عمومی هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی، سید جواد رضویان رییس هیات مشهد گفت: باتوجه به حوادث ناگوار زلزله های اخیر، شروع فصل زمستان و افزایش حوادث جاده ای و باهدف تشویق و ترغیب عامه مردم به اهدای خون، صبح امروز تعدادی از مسوولان، ورزشکاران مربیان هیات جودو مشهد با هماهنگی اداره کل انتقال خون استان،  خون خود را به نیازمندان اهدا کردند.

وی افزود: این امر خدا پسندانه می تواند بعنوان اهدای زندگی  و احیای حیات بیماران نیازمند به این نعمت الهی تاثیر مطلوبی موثری داشته باشد.

رییس هیات جودو، جوجیتسو و کوراش مشهد با اشاره به انجام حرکات نمایشی توسط ورزشکاران کمیته دفاع شخصی این هیات ادامه داد: ورزشکاران رشته های تحت پوشش هیات بایستی از سطح بالایی از آمادگی و قدرت بدنی در  ابعاد گوناگون  انرژی و قدرت بدنی برخوردار باشند.

وی بیان کرد:اهدای خون به صورت دوره ای میتواند برای سلامتی ورزشکاران نیز مفید باشد و همچنین حضور پررنگ جامعه ورزشی در مراکز اهدای خون می توان به ارتقاء و گسترش این فرهنگ خیرخواهانه کمک کند.

 

نظرات

اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر می دهید!

ثبت نظر جدید

سخن روز

  • «وَ اللّهِ مَا خَلَقَ اللّهُ شَيْئاً إِلا وَ قَدْ اَمَرَهُ بِالطّاعَةِ لَنَا». امام حسين (ع) فرمود: «سوگند به خدا كه خداوند هيچ موجودى را نيافريد، مگر آن‏كه او را به اطاعت از ما، امر كرد».

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی