اخبار استان ها  - استان خراسان شمالی

1393-04-21 08:50
بجنورد قهرمان مسابقات نونهالان و نوجوانان استان خراسان شمالي

مسابقات قهرمانی نونهالان و نوجوانان استان خراسان شمالی با قهرمانی بجنورد پایان یافت

 

به گزارش روابط عمومی هیئت جودو استان خراسان شمالی، این مسابقات که جمعه در سالن ملت بجنورد برگزار گردید با استقبال فوق العاده علاقه مندان قرار گرفت، این رقابتها که به منظور شناسایی نفرات برتر جهت حضور در مسابقات قهرمانی کشور برگزار

گردید و نفرات برتر به اردوی آمادگی دعوت شدند ضمنا نفرات اول تا سوم مسابقات در اردوی بین المللی نوجوانان که با حضور تیمهای ملی نوجوانان ترکمنستان ،تاجیکستان ،کویت و آذربایجان و ایران در بجنورد برگزار میگرددحضور خواهند یافت

 

 

نفرات برتر اوزان مسابقات انتخابی نونهالان

 

وزن

نفر اول

نفر دوم

نفر سوم

نام ونام خانوادگی

نام ونام خانوادگی

نام ونام خانوادگی

24-

محمد عمرانی

رضا ریحانی

امیرحسین‌حسین‌زاده

27-

سعید طالبی نیا

صالح آزرنگ

امیررضا خاوری

30-

رضا عمرانی

علی شجاع

مهران مهنانی

34-

حسین سعیدی برجی

بهنام قدیمی

سهراب رستم پور

38-

صادق آزرنگ

امیرحسین سعیدی

یدا... علیزاده

42-

ابراهیم محمدی

محسن نیستانی

داود جمالی

46-

عباس حسین زاده

مهدی قدیمی

امیرحسین پورعلی

50-

مجید وحید بریمانلو

احمدرضا رمضانی

پوریا مهنانی

55-

بهزاد رحمانی

علی شرفی

عزیزا... معتصمیان

60-

احمد باغچقی

ابراهیم رحیمی

سعید عباسی

66-

علیرضا مختاری

علی گل محمدی

صادق داوطلب

73-

علیرضا معمری

یحیی وفایی

رضا سعیدی

73+

جلال پاک

ایمان نیستانی

شهروز ساجدی

 

         

 

نونهالان :

 

تعداد 138 جودوکار در رقایت ها شرکت کردند. شهرستان های مانه و سملقان (آشخانه و پیش قلعه)، اسفراین، بجنورد (2 تیم بجنورد و روستای ارکان)

در 13 وزن مسابقات برگزار گردید که جمعا 127 مسابقه انجام شد.

رده سنی نونهالان متولدین 1/1/78 به بعد

وزنکشی: از ساعت 18.30 الی 20 صبح

مسابقات : از ساعت 21 الی 2 بامداد روز بعد

داوران : محسن بخشایی، روح ا... پارساپور، اشکان ظهیرنژاد، مصطفی رادمهر، محمد محمدی، اشکان ظهیرنژاد، مهدی دلیریان، حسین شاه پسندی، سعید رضائیان

برگزاری: علی جهانگرد، امیر وحدانی، مهدی یزدانی، سجاد مهنان

تابلو امتیازات: حسین شاه پسندی، داریوش باغچقی

پزشکیار: صالحی

 

 

ضمنا نفرات برتر اوزان 34 کیلوگرم الی 81+ کیلوگرم  به اردوی آمادگی تیم جودو استان راه یافتند تا خود را جهت شرکت در رقابتهای جودو منطقه6 کشور که در مورخه 17/5/93 به میزبانی شهرستان بجنورد و با حضور تیم هایی از استان های خراسان رضوی، سمنان، گلستان، مازندران و تیم جودو خراسان شمالی برگزار می‌گردد، آماده کنند.

 

بجنورد- مهنانی (44 نفر شرکت کننده) :     6 مقام اول – 3 مقام دوم – 3 مقام سوم

بجنورد- ولی‌زاده (33 نفر شرکت کننده) :  3  مقام اول – 3 مقام دوم – 3 مقام سوم

ارکان- مالدار(15 شرکت کننده) :              2 مقام اول – 3 مقام دوم – 3 مقام سوم

آشخانه- محمدنیا (16 نفر شرکت کننده) :   1  مقام اول – 2 مقام دوم – 2 مقام سوم                                              

بجنورد- کریمان (5 نفر شرکت کننده) :     1 مقام اول – 1 مقام دوم  – 0 مقام سوم

اسفراین- رادمهر(9 نفر شرکت کننده) :     0 مقام اول- 1 مقام دوم – 0 مقام سوم

پیش قلعه- فرزانه (10 نفر شرکت کننده) :  0 مقام اول- 0 مقام دوم- 1 مقام سوم

فاروج (3 نفر شرکت کننده) :                   0 مقام اول- 0 مقام دوم- 1 مقام سوم

شیروان (2 نفر شرکت کننده) :                 0 مقام اول- 0 مقام دوم- 0 مقام سوم

 

 

نفرات برتر اوزان مسابقات انتخابی نوجوانان

 

وزن

نفر اول

نفر دوم

نفر سوم

نام ونام خانوادگی

نام ونام خانوادگی

نام ونام خانوادگی

46-

عسکرمحمدحسن‌زاده

هادی نجاتی

حسین عزیزی

50-

ولی عباسی

محمد خسروی

رضا نظری

55-

رضا خارا

رضا پارساپور

صادق پناهی

60-

علی‌محمدی‌بریمانلو

محمدرضا رضایی

میلاد عطایی

66-

امین باغچقی

پرویز ولی زاده

محمد روح پرور

73-

جواد مرادی

ابوالفضل امانی

یحیی مختاری

81-

حامد رشیدی

قاسم باغچقی

محمد شه پرست

81+

امیر مرادی

روزبه ساجدی

جعفر کاظمی

           
 

 

نوجوانان:

جمعا 65 جودوکار در رقایت ها شرکت کردند. شهرستان های مانه و سملقان (آشخانه و پیش قلعه)، اسفراین، بجنورد (2 تیم بجنورد و روستای ارکان)

در 8 وزن مسابقات برگزار گردید که جمعا 57 مسابقه انجام شد.

رده سنی نوجوانان متولدین 11/10/75 لغایت 10/10/78

وزنکشی: از ساعت 18.30 الی 20 صبح

مسابقات : از ساعت 21 الی 2 بامداد روز بعد

داوران : محسن بخشایی، روح ا... پارساپور، اشکان ظهیرنژاد، مصطفی رادمهر، محمد محمدی، اشکان ظهیرنژاد، مهدی دلیریان، حسین شاه پسندی، سعید رضائیان

برگزاری: علی جهانگرد، امیر وحدانی، مهدی یزدانی، سجاد مهنان

تابلو امتیازات: حسین شاه پسندی، داریوش باغچقی

پزشکیار: صالحی

 

 

ضمنا نفرات برتر اوزان به اردوی آمادگی تیم جودو استان راه یافتند تا خود را جهت شرکت در رقابتهای جودو قهرمانی کشور که در مورخه 10/5/93 برگزار می گردد، آماده سازند. همچنین نفرات برگزیده به خدمت تیم جودو استان گرفته خواهند شد تا در غالب تیم هیئت جودو خراسان شمالی در تابستان سال جاری در چهارمین دوره لیگ نوجوانان کشور (آینده سازان المپیک)حضور داشته باشند.

 

 

بجنورد- مهنانی (22 نفر شرکت کننده) :     4  مقام اول – 3 مقام دوم – 2 مقام سوم

بجنورد- ولی‌زاده (16 نفر شرکت کننده) :  3  مقام اول – 2 مقام دوم – 1 مقام سوم

آشخانه- محمدنیا (9 نفر شرکت کننده) :     1  مقام اول – 1 مقام دوم – 0 مقام سوم

بجنورد- کریمان (5 نفر شرکت کننده) :     0 مقام اول – 1 مقام دوم – 1 مقام سوم

پیش قلعه- فرزانه (3 نفر شرکت کننده) :    0  مقام اول- 1 مقام دوم- 0 مقام سوم

ارکان- مالدار(5 شرکت کننده) :               0  مقام اول – 0 مقام دوم – 1 مقام سوم

شیروان (4 نفر شرکت کننده) :                 0 مقام اول- 0 مقام دوم- 1 مقام سوم

فاروج (2 نفر شرکت کننده) :                   0 مقام اول- 0 مقام دوم- 0مقام سوم

اسفراین- رادمهر(2 نفر شرکت کننده) :     0  مقام اول- 0 مقام دوم – 0 مقام سوم

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • رسول خدا (ص) فرمود: به انسان مؤمن، رنج و درد و اندوهی نرسد، مگر آن که خداوند به آن وسیله از گناهش چشم پوشد.

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی