اخبار استان ها  - استان خراسان رضوی

1396-09-28 14:02

رییس هیات جودو، جوجیتسو و کوراش  خراسان رضوی از حضور تیم استان در رقابتهای قهرمانی جودو آقایان کشور در مازندران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی هیات هیات جودو، جوجیتسو و کوراش  خراسان رضوی، حسین محمودی گفت: رقابتهای جودو قهرمانی آقایان کشوردر رده سنی بزرگسالان صبح از امروز 28 آذر ماه در بهشهر مازنداران آغاز می شود.

وی افزود : تیم جودو خراسان رضوی با ترکیب علی قلی پور، یاسر محمدی ومیلاد نیک روش به ترتیبدراوزان 60، 66 و 73 کیلوگرم، امید تزتک و مصطفی اسکندری در وزن 81 کیلوگرم، علی رحیم پورو حسن نیکنام در وزن 90 کیلوگرم، علی پرهیزگار در وزن 100 و خسرو رحیمی در وزن 100+ کیلوگرم به این رقابتها اعزام می شود.

رییس هیات جودو، جوجیتسو و کوراش  خراسان رضوی ادامه داد: هدایت تیم استان را یحیی برومند و بهروز پرهیزگار به مربی و محمدجواد نظام الملکی به عنوان سرپرست برعهده دارند.

وی با اشاره به اولین حضور علی پرهیزگار جودوکار جوان دارنده مدال برنز آسیا در تاتامی بزگسالان کشور گفت: غالب ترکیب تیم جودو استان در این رقابتها جوان هستند و در کنار تعدادی از نفرات با تجربه کار دشواری را رقابتهای بزرگسالان دارند.

محمودی خاطرنشان کرد: قطعا استعداد، توانایی و آمادگی جودوکاران استان در کنارتدابیر فنی مربیان و تلاش نمایندگان استان میتواند موفقیت تیم جوان، آقایان استان را نیز همانند بانوان بزرگسال خراسان رضوی در رقابتهای قهرمانی کشور در پی داشته باشد.

 رییس هیات جودو، جوجیتسو و کوراش  خراسان رضوی ادامه داد: مجتبی توکلی داور بین المللی کوراش و درجه ممتاز جودو و مسوول کمیته داوران هیات استان نیز در این رقابتها قضاوت می کند./1672/

نظرات

اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر می دهید!

ثبت نظر جدید

سخن روز

  • «وَ اللّهِ مَا خَلَقَ اللّهُ شَيْئاً إِلا وَ قَدْ اَمَرَهُ بِالطّاعَةِ لَنَا». امام حسين (ع) فرمود: «سوگند به خدا كه خداوند هيچ موجودى را نيافريد، مگر آن‏كه او را به اطاعت از ما، امر كرد».

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی