اخبار استان ها  - استان خراسان رضوی

1396-09-28 14:05

به گزارش روابط عمومی هیات جودو، جوجیتسو و کوراش  خراسان رضوی سیدحمیدرضا امینی در گفتگو با خبرگزاری برنا از تربت حیدریه، 

  اظهار داشت:۹۰جودوکار ازشهرستانهای گناباد،زاوه،نسر(از بخش رخ شهرستان) در این مسابقات که به میزبانی تربت حیدریه برگزار شد حضور داشتند که بمدت یکروز در سالن شهید یوسفی با هم به رقابت پرداخت

وی افزود در پایان جودوکاران تربتی با کسب ۱۰ نشان طلا،۷نقره و ۷برنز در جایگاه نخست ایستادند.تیم جودو نسر با ۴طلا،۵نقره و۳برنز دوم شد و گناباد نیز با ۱طلا،۲نقره و ۳برنز به عنوان سومی دست یافت.

امینی خاطر نشان کرد این مسابقات در سه رده نوجوانان جوانان و بزرگسالان برگزار شد و ورزشکاران در ۱۵وزن با یکدیگر مصاف کردند.

امیررضا آذری،محمدرضا اسدیان،امیرمحمد کوهجانی،امیرعلی واخری،علی آقایی،مهدی سعیدی تبار،مهدی سعیدی،محمد رباطی،محمدرحیمی،رسول غلامپور و حسن فیروزی از تربت حیدریه،علی علی اکبرزاده،محمدامین ناصری،یاسین خوشدل،ابوالفضل عشقی و حسین جمعه از نسر و محمد ده مرده از گناباد جودوکاران برتر این رقابت چهارجانبه بودند که صاحب عنوان نخست شدند.

نظرات

اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر می دهید!

ثبت نظر جدید

سخن روز

  • «وَ اللّهِ مَا خَلَقَ اللّهُ شَيْئاً إِلا وَ قَدْ اَمَرَهُ بِالطّاعَةِ لَنَا». امام حسين (ع) فرمود: «سوگند به خدا كه خداوند هيچ موجودى را نيافريد، مگر آن‏كه او را به اطاعت از ما، امر كرد».

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی