اخبار استان ها  - استان اردبیل

1396-09-29 19:08

به گزارش عباس اسماعیلی (رئیس امور اجرائی و پیگیری هیات جودو ، جوجیتسو و کوراش استان اردبیل ) این کلاس استاژ روز جمعه هشتم دیماه در سالن جودو وافع در استادیوم تختی اردبیل از ساعت 10/30 صبح زیر نظر هیات جودو ، جوجیتسو و کوراش استان اردبیل و با تدریس مدیر کمیته داوران آقای مملوکی برگزار خواهد شد .در این کلاس ، شرکت تمامی داوران ، مربیان جودو استان و همچنین سرپرستان تیم های مختلف جودو الزامیست .
شرکت کنندگان برای حضور در کلاس یکروزه استاژ داوری جودو باید با جودوگی حضور یابند . جودوکارانی که درجه کمربند کیو 1 و به بالا دارند می توانند در این کلاس حضور یابند .

در پایان دوره به افراد واجد الشرایط گواهی استاژ داوری جودو اعطاء خواهد شد .

وی افزود : با توجه به تاکید اسداله محقق ؛ رئیس هیأت جودو ، جوجیتسو و کوراش استان اردبیل اعزام داوران و مربیان به دوره های برگزار شده زیر نظر فدراسیون جودو ، قضاوت و مربیگری در مسابقات و دیگر فوق برنامه ها مستلزم داشتن این گواهی خواهد بود و کسانی که در این دوره شرکت ننمایند حق حضور در برنامه های ذکر شده را نخواهند داشت .

وی اضافه کرد : یکی از اهداف مهم آقای محقق برنامه ریزی و سرمایه گذاری مناسب در بخش آموزش است و به همین دلیل این کلاس را در اردبیل برگزار خواهد شد.

نظرات

اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر می دهید!

ثبت نظر جدید

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • ولادت باسعادت کریم اهل بیت، امام حسن مجتبی مبارک

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی