اخبار استان ها  - استان خراسان رضوی

1396-10-03 10:20

 

رییس هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی در بازدید از اردوی آمادگی سنگین وزنهای کشوردر چناران با مسوولان ورزش و جوانان و هیات جودو این شهر دیدارکرد.

به گزارش روابط عمومی هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی، حسین محمودی با اشاره به سفرش به همراه دوشنگی مسوول کمیته شهرستان های هیات به چناران،گفت: در این سفر از روند تمرینات آمادگی سنگین وزنهای کشور که در مجموعه ورزشی تختی این شهر برگزار می شد دیدن کردیم.

وی به حضور علی بزگوار، علی زارع زاده طوسی و رضا سعیدی منش جودوکار ملی پوش استان در این اردو، اشاره کرد و افزود: این اردوی آمادگی با حضور 9 جودوکار 100+ کیلوگرم برتر کشور از استانهای خراسان رضوی، البرز مازندران ، لرستان و گیلان به مدت 6 روز در این شهرستان ادامه داشت.

رییس هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی  با  اشاره به  دیدار با مسئولان اداره ورزش و هیات جودوی شهرستان چناران عنوان کرد: جایگاه چناران در جودوکشور بسیار شاخص است   استعداد های این شهر مورد توجه ویژه هیات و فدراسیون قرار دارد.

وی به لزوم هدفگذاری و سازماندهی کمیته های اجرایی در هیات چناران در جهت پیشبرد اهداف توسعه ای و رشد و پرورش مطلوب تر استعدادها در این شهرستان تاکید کرد و ادامه داد: در این جلسه با برنامه ریزی که انجام شده بود احکام مسوولان کمیته های هیات چناران نیز تهیه و به نیروهای جوان و علاقه مند این شهر اهدا شد.

محمودی خاطر نشان کرد: ضمنا تعداد 40 دست  لباس جودو در جهت کمک به برنامه های استعدادهای در سنین پایه به هیات چناران اهدا شد.

نظرات

اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر می دهید!

ثبت نظر جدید

سخن روز

  • «وَ اللّهِ مَا خَلَقَ اللّهُ شَيْئاً إِلا وَ قَدْ اَمَرَهُ بِالطّاعَةِ لَنَا». امام حسين (ع) فرمود: «سوگند به خدا كه خداوند هيچ موجودى را نيافريد، مگر آن‏كه او را به اطاعت از ما، امر كرد».

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی