اخبار

1396-10-07 14:56
امضا توافقنامه همکاری فدراسیون های جودو ایران ، آذربایجان و عراق

توافقنامه همکاری فدراسیون های جودو ایران ،  آذربایجان و عراق امضا شد

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو، توافقنامه همکاری از سوی محمد درخشان ، سامیر الموسوی و صادق صادق اف به ترتیب روسای فدراسیون جودو ایران، عراق و معاون اول فدراسیون جودو جمهوری آذربایجان به امضا رسید .


بر اساس این سند امضا شده ، فدراسیون های جودو ایران ، جمهوری آذربایجان و عراق با گسترش همکاری ، در باره برگزاری اردوی مشترک تیم های ملی رده سنی مختلف ، مسابقات دوستانه با حضور ورزشکاران سه کشور اقدام خواهند کرد .


همچنین برای همکاری آموزشگاهای ورزشی سه کشور شرایط لازم فراهم می شود ، سمینارهای مشترک برای مربیان و داوران برگزار و طرح های مختلف برای مبادله تجربه اجرا می شود .


معاون اول فدراسیون جودو جمهوری آذربایجان در پایان مراسم امضای توافقنامه همکاری ، هدیه های یادگاری به روسای فدراسیون جودو ایران و عراق اعطا کرد .


باکو پایتخت جمهوری آذربایجان در این روزها میزبان مسابقات جودو قهرمانی جمهوری آذربایجان بوده و روسای فدراسیون جمهوری اسلامی ایران و عراق بعنوان میهمانان در این مسابقات حضور داشتند .


منبع: ایرنا- آذربایجان- باکو

سخن روز

  • «وَ اللّهِ مَا خَلَقَ اللّهُ شَيْئاً إِلا وَ قَدْ اَمَرَهُ بِالطّاعَةِ لَنَا». امام حسين (ع) فرمود: «سوگند به خدا كه خداوند هيچ موجودى را نيافريد، مگر آن‏كه او را به اطاعت از ما، امر كرد».

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی