اخبار استان ها  - استان اردبیل

1396-10-09 20:54

به گزارش عباس اسماعیلی رئیس امور اجرائی هیات جودو ، جوجیتسو و کوراش استان اردبیل 

  • کلاس استاژ داوری جودو با حضور 85 نفر شرکت کننده در سالن جودو استادیوم تختی برگزار شد. اسداله محقق رئیس هیأت جودو استان هدف از برگزاری این کلاس را برای دانش افزائی داوران ضروری دانست.
    محقق، از شرکت کنندگان قدردانی کرده و دانش افزائی و ارتقا درجه داوران جودو و حضور آنها در قضاوت های ملی و بین الملی و تلاش و پشتکارشان برای رسیدن به اهداف عالیه را خواستار شدند . ایشان تداوم چنین برنامه های آموزشی را از اولویت های کاری هیات جودو استان اعلام کردند.
    رئیس هیئت جودوی استان اردبیل قبل از شروع کلاس از جودوکار مستعد حسن رسول زاده که مسابقات جودوی بزرگسالان خوش درخشیده بود با اهدا جایزه ای تقدیر بعمل آورد .
    در ادامه کلاس مدیر کمیته داوران استان محسن مملوکی و عقیل مسعود که هر دو از داوران ممتاز ملی استان که در سمینار داوری جودو زیر برنارد آچیلیس رئیس کمیته داوران جهانی جودو آموزش دیده بودند آخرین تغییرات قوانین جودوی جهان و دیگر آموخته هایشان را به داوران و مربیان و جودوکاران شرکت کننده انتقال دادند.

نظرات

اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر می دهید!

ثبت نظر جدید

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • «وَ اللّهِ مَا خَلَقَ اللّهُ شَيْئاً إِلا وَ قَدْ اَمَرَهُ بِالطّاعَةِ لَنَا». امام حسين (ع) فرمود: «سوگند به خدا كه خداوند هيچ موجودى را نيافريد، مگر آن‏كه او را به اطاعت از ما، امر كرد».

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی