اخبار

1396-10-24 19:30
رضایت سرمربی تیم ملی جودوی ایران از حضور ملی پوشان در اردوی جهانی ازبکستان

سرمربی تیم ملی جودوی ایران، گفت: از حضور در اردوی جهانی که به میزبانی ازبکستان برگزار شد، بهره لازم را بردیم.

 

به گزارش روابط همومی فدراسیون جودو، جوجیتسو و کوراش، «محمد منصوری» پس از حضور دو هفته ای تیم جودوی ایران در اردوی تمرینی ازبکستان در گفت وگو با ایرنا، اظهار داشت: در این کمپ حدود 500 جودوکار از کشورهای ایران، ازبکستان، قزاقستان، قرقیزستان، تاجیکستان، عربستان، روسیه، ژاپن و انگلستان حضور داشتند و روزی دو نوبت تمرینات سخت را برگزار کردند.


وی با تاکیید بر اینکه نمایندگان ایران اردوی مفیدی را پشت سرگذاشتند، ادامه داد: امیدوارم با حضور در اینگونه اردوها به اهدافمان دست یابیم.


سرمربی تیم ملی ایران افزود: نفران جوان تیم ایران از شرکت در این کمپ برداشت های خوبی داشتند و حتی نفرات نامداری چون «سعید مولایی» و «جواد محجوب» نیز توانستند با جودوکاران مطرح، تمرینات خوبی داشته باشند.


منصوری تاکید کرد که در کمپ جهانی ازبکستان، مذاکراتی با مسئولان و کادر فنی چند کشور در راستای تعاملات بیشتر انجام شد که نتایج آن به زودی اعلام می شود.


سرمربی تیم ملی جودوی ایران افزود: خوشحالم که مربیان دیگر کشورها اعتقاد داشتند که تیم ایران در حال پیشرفت است.

 

منصوری با اشاره به اینکه تیم ایران بامداد چهارشنبه برای حضور در نخستین گرندپری سال 2018 راهی تونس می شود، ترکیب نفرات اعزامی را بدین شرح اعلام کرد:
وزن منهای 60 کیلوگرم: علی قلی پور
وزن منهای 66 کیلوگرم: علیرضا خجسته و قاسم نوری زاده
وزن منهای 73 کیلوگرم: محمد محمدی بریمانلو
وزن منهای 81 کیلوگرم: سعید مولایی
وزن به اضافه 100 کیلوگرم: جواد محجوب

سخن روز

  • «وَ اللّهِ مَا خَلَقَ اللّهُ شَيْئاً إِلا وَ قَدْ اَمَرَهُ بِالطّاعَةِ لَنَا». امام حسين (ع) فرمود: «سوگند به خدا كه خداوند هيچ موجودى را نيافريد، مگر آن‏كه او را به اطاعت از ما، امر كرد».

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی