اخبار

1396-10-28 20:58
جودو گرند پری تونس؛ نمایندگان کشورمان حریفان خود را شناختند

با انجام آیین قرعه کشی رقابتهای جودو گرند پری تونس نمایندگان کشورمان حریفان خود را شناختند.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو، جوجیتسو و کوراش، آیین قرعه کشی نخستین گرند پری در سال 2018 در کشور تونس برگزار شد و جودوکاران رقبای خود را شناختند.

 

بر اساس این گزارش علی قلی پور در جدول 31نفره وزن منهای 60کیلوگرم در گام نخست جودوکار کشور اسپانیا را پیش رو دارد و در صورت پیروزی به مصاف برنده فرانسه و تونس خواهد رفت.

 

در جدول 33نفره وزن منهای 66کیلوگرم، علیرضا خجسته پس از استراحت در دور نخست، به مصاف جودوکاری از کشور بلژیک می رود و در صورت پیروزی با برنده تونس و مصر مصاف خواهد کرد.

 

قاسم نوری زاده دیگر نماینده کشورمان در این وزن پس از استراحت، مقابل نماینده کشور ترکیه به میدان خواهد رفت و در صورت پیروزی، برنده پیکار تونس و هلند حریف نوری زاده در دور سوم خواهد بود.

 

در وزن منهای 73 کیلوگرم محمد محمدی بریمانلو در حضور 30 جودوکار، ابتدا حریفی از کشور برزیل را پیش رو دارد و در صورت پیروزی در گام دوم به مصاف برنده سوئیس و اسلونی خواهد رفت.

 

در جدول وزن منهای 81کیلوگرم و در جداب 28 جودوکار، سعید ملایی در گام نخست استراحت دارد و سپس برابر برنده دیدار ترکیه و قزاقستان به میدان خواند رفت.

 

جواد محجوب نماینده کشورمان در وزن به اضافه 100 کیلوگرم، در صورت پیروزی برابر جودوکار کشور مراکش، در دور دوک حریفی از مصر را پیش رو دارد.

سخن روز

  • «وَ اللّهِ مَا خَلَقَ اللّهُ شَيْئاً إِلا وَ قَدْ اَمَرَهُ بِالطّاعَةِ لَنَا». امام حسين (ع) فرمود: «سوگند به خدا كه خداوند هيچ موجودى را نيافريد، مگر آن‏كه او را به اطاعت از ما، امر كرد».

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی