اخبار

1396-10-29 17:09
تدریس درخشان رئیس فدراسیون کشورمان در سمینار بازآموزی تغییرات و قوانین جودو آسیا

سمینار بازآموزی تغییرات قوانین جودو از صبح امروز جمعه 29دی ماه در شهر ابوظبی کشور امارات در حال برگزاری است.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو، جوجیتسو و کوراش، سمینار بازآموزی آخرین تغییرات قوانین جودو در شرایطی از صبح امروز جمعه 29دی ماه در شهر ابوظبی کشور امارات در حال برگزاری است که محمد درخشان رئیس فدراسیون جودو کشورمان و رئیس کمیته آموزش و مربیان کاتا اتحادیه جودو آسیا به همراه سایر مدرسین فدراسیون جهانی آموزش این دوره را بر عهده دارند.

 

دوره های بازآموزی آخرین تغییرات و قوانین به منظور تشریح قوانین و تغییرات و شفاف سازی آن بر اساس اعلام فدراسیون جهانی جودو در هر قاره به صورت مجزا و زیر نظر مدرسین فدراسیون جهانی و فدراسیون آن قاره به منظور هماهنگ سازی و یکسان سازی قوانین در سطح جهان برگزار می شود تا قوانین برای داوران، مربیان، بازیکنان و بینندگان قابل فهم تر شود.

 

تدریس و آموزش سمینار دو روزه قاره کهن را بارکوس، رئیس کمیته داوران جهان، بارتا، رئیس کمیته مسابقات جهان، کاواگوچی، رئیس کمیته داوران آسیا، چه، رئیس کمیته مسابقات آسیا و محمد درخشان رئیس فدراسیون جودو کشورمان و رئیس کمیته آموزش و مربیان کاتا اتحادیه جودو آسیا بر عهده دارند.

 

گفتنی است در این سمینار نمایندگانی از کشورهای آسیایی حضور دارند تا آخرین تغییرات قوانین که از این پس در مسابقات اجرا می شود را بیاموزند و به سایر جودوکاران کشور خود انتقال دهند.

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • رسول خدا (صلّی ‌‌الله‌ عليه‌ وآله): مدارا کردن با مردم نيمى از ایمان است و ملاطفت با آنان نيمى از زندگی.

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی