اخبار

1396-12-12 11:18
دیدار رئیس انجمن جوجیتسو کشورمان با دبیر کل فدراسیون جهانی جوجیتسو

در جریان برگزاری مسابقات جوجیتسو قهرمانی نوجوانان و جوانان جهان، محمد حسن رستمیان رئیس انجمن جوجیتسو کشورمان با فهد الشمس دبیرکل فدراسیون جهانی جوجیتسو دیدار کرد.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو، جوجیتسو و کوراش، دومین دوره مسابقات قهرمانی نوجوانان و جوانان جوجیستو جهان در شرایطی در شهر ابوظبی کشور امارات در حال پیگیری است که در جریان برگزاری این رقابتها محمد حسن رستمیان رئیس انجمن جوجیتسو کشورمان با فهد الشمس دبیرکل فدراسیون جهانی جوجیتسو دیدار کرد.

 

بر اساس این گزارش رستمیان با تشریح اقدامات صورت گرفته در کشورمان برای پیشرفت این رشته رزمی با دبیر کل فدراسیون جهانی در خصوص توسعه جوجیتسو در ایران نیز صحبتهایی را داشتند، همچنین طی هماهنگی صورت گرفته با دبیر کل فدراسیون جهان مقرر شد تیمهای ایران، اندونزی و امارات کمپ تمرینی مشترکی را در دو بخش بانوان و آقایان به صورت مجزا برپا نمایند.

 

رقابتهای قهرمانی نوجوانان و جوانان جوجیستو جهان از روز گذشته با حضور حدود 700 ورزشکار از 50 کشور در شهر ابوظبی در حال پیگیری است و سطح بالای این رقابتها در کنار حضور قدرتمند کشورهای آسیایی نشان از اهمیت این رشته در رده های سنی پایه در آسیا دارد.

 

نوجوانان و جوانان جوجیتسو کشورمان برای نخستین بار حضور در مسابقاتی اینچنین را تجربه می کنند و حضور در این میدان بزرگ می تواند باعث کسب تجربه برای حضور در رقابتهای آتی باشد.

سخن روز

  • «وَ اللّهِ مَا خَلَقَ اللّهُ شَيْئاً إِلا وَ قَدْ اَمَرَهُ بِالطّاعَةِ لَنَا». امام حسين (ع) فرمود: «سوگند به خدا كه خداوند هيچ موجودى را نيافريد، مگر آن‏كه او را به اطاعت از ما، امر كرد».

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی