اخبار استان ها

1397-01-19 12:27

به گزارش روابط عمومی هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان شمالی چهارمین گرند پری سال 2018 در شرایطی طی روزهای 17 تا 19 فروردین‌ماه به میزبانی شهر آنتالیا کشور ترکیه برگزار شد که گروه کشورمان با 9 جودوکار در این رقابت‌ها به میدان حضور داشت.

این مسابقات که چهارمین گرند پری سال 2018 محسوب می‌شود از روز جمعه 17 فروردین‌ماه به مدت 3 روز به میزبانی کشور ترکیه در حال برگزاری است.

آقایان علی قلی پور در وزن منهای 60 کیلوگرم، علیرضا خجسته و قاسم نوری زاده در وزن منهای 66 کیلوگرم، محمد محمدی بریمانلو از خراسان شمالی در وزن منهای 73 کیلوگرم، سعید ملایی در وزن منهای 81 کیلوگرم، وحید نوری در وزن منهای 90 کیلوگرم، رامین صفویه و حمیدرضا سجادی فرد در وزن منهای 100 کیلوگرم و جواد محجوب در وزن به‌اضافه 100 کیلوگرم، نمایندگان جودو کشورمان در این رقابت‌ها هستند.

بنا به قرعه‌کشی محمد محمدی بریمانلو جودوکار وزن منهای 73 کیلوگرم از خراسان شمالی در جدول 37 نفری این وزن، پس از استراحت در گام نخست جودوکار فرانسوی را با امتیاز ایپون از پیش و برداشت و سپس در گام دوم بر نماینده انگلستان پیروز شد و در مرحله یک‌چهارم نهایی مغلوب حریفی از آذربایجان شد و به جدول شانس مجدد رفت.

بریمانلو در این مرحله ابتدا جودوکاری از کوزوو را  ایپون کرد و چند دقیقه پیش بااقتدار در مقابل حریف برزیلی به پیروزی رسید و صاحب گردن‌آویز برنز شد و بر سکوی سوم این رقابت‌ها ایستاد.

لازم به ذکر است بریمانلو پیش از اولین در گرند پری سال 2018 در آلمان به علت رویارویی با حریف رژیم صهیونیستی وارد جدول مسابقات نشد، در دومین گرند پری این سال در چک پنجم شد و در سومین گرند پری در تفلیس با شکست دادن حریفانی از برزیل، قزاق و روس به‌عنوان پنجمی گرند پری تفلیس رسید.

انتهای پیام/

سخن روز

  • «وَ اللّهِ مَا خَلَقَ اللّهُ شَيْئاً إِلا وَ قَدْ اَمَرَهُ بِالطّاعَةِ لَنَا». امام حسين (ع) فرمود: «سوگند به خدا كه خداوند هيچ موجودى را نيافريد، مگر آن‏كه او را به اطاعت از ما، امر كرد».

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی