اخبار استان ها

1397-04-03 11:28

استعدادیابی نونهالان و نوجوانان در رشته های مختلف ورزشی، مهمترین عامل برای توسعه و تقویت ورزشهای قهرمانی و هدایت آینده سازان کشور به ورزشهایی متناسب با توانمندی افراد است.

استعدادیابی یکی از موضوعاتی است که در دنیای ورزش از اهمیت ویژه ای برخوردار است و از جمله عواملی بشمار می رود که به شناسایی موفقیت ها کمک کرده و راه رسیدن به اهداف را هموار می سازد.

بی تردید برای فردایی بهتر در هر رشته ورزشی، شناسایی استعدادها از نیازهای مهم بشمار می رود و محمدحسن گودرزی فرزند محمدرضا گودرزی یکی از استعدادهای ناب جودو پایتخت است که قطعا همانند او در این رشته و در ورزش تهران و کشور بسیارند. چهره هایی که هم در عرصه ورزش و هم در عرصه اخلاق زبانزد هستند و می توانند الگویی برای سایرین باشند.

جودوکار 12 ساله ساکن شهرری که زیر نظر استاد حامد ملک محمدی در باشگاه امام علی (ع) فعالیت می کند، ضمن کسب عناوین قهرمانی در رقابتهای مختلف، با قرآن مجید و کلام خدا هم، مانوس است و در مسابقات قرانی به مقام های ارزشمندی دست یافته است.

برای محمدحسن گودرزی به عنوان حافظ کل قرآن کریم، ورزش قهرمانى همراه با اخلاق و معنويت بوده و با بهره گیری از نگاه ارزشی خانواده و مربیان ارزشمند خود، آینده روشنی را پیش رو دارد و می تواند برای جودو پایتخت در عرصه ورزش و اخلاق نمونه و افتخارآفرین باشد.

سخن روز

  • «وَ اللّهِ مَا خَلَقَ اللّهُ شَيْئاً إِلا وَ قَدْ اَمَرَهُ بِالطّاعَةِ لَنَا». امام حسين (ع) فرمود: «سوگند به خدا كه خداوند هيچ موجودى را نيافريد، مگر آن‏كه او را به اطاعت از ما، امر كرد».

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی