اخبار استان ها  - استان خراسان رضوی

1397-06-11 11:54


رییس هیات جودو، جوجیستو و کوراش خراسان رضوی با اشاره به درخشش کوراش کاران استان در اولین حضورشان در رقابتهای آسیایی اظهار کرد: اعمال نفوذ ازبکها در داوریها مارا از کسب مدال های بیشتر و خوشرنگتر محروم کرد.

به گزارش روابط عمومی هیات جودو، جوجیستو و کوراش استان؛ حسین محمودی گفت: کوراش کاران خراسان رضوی که با هدایت خسرو دلیر سرمربی ارزنده مشهدی تیم ملی به اندونزی رفته بودند با کسب یک مدال نقره توسط جعفر پهلوانی و دو برنز توسط امید تیزتک و قنبرعلی قنبری، حضوری موفق در رقابتهای آسیایی جاکارتا داشتند.
وی افزود: این در حالی است که ازبکها با مهندسی و اعمال نفوذ در داوریها مارا از کسب مدالهای بیشتر و خوشرنگ تر محروم کردند.
رییس هیات جودو، جوجیستو و کوراش خراسان رضوی ادامه داد: جعفرپهلوانی و دیگر ملی پوشان جودو و کوراش کشور شانس بالایی برای دریافت مدال های خوشرنگتر داشتند، که متاسفانه مسئولان برگزاری برای افزایش رنکینگ مدال ازبکها، ورزشکاران سایر کشورها را قربانی کردند.
وی با اشاره به حضور تعدادی از چهره های ایرانی در بین مسئولان برگزاری مسابقات آسیایی جاکارتا تصریح کرد: از هموطنان حاضر در بین مسئولان برگزاری مسابقات برای جلوگیری از حق کشی انتظار حمایت داشتیم.
وی در خصوص تنها نماینده ملی پوش جودو خراسان رضوی در رقابتهای آسیایی جاکارتا عنوان کرد: جواد محجوب قهرمان ارزنده کشورمان در اندونزی علی رغم شایستگی بسیار درحد انتظار ظاهر نشد که امیدوارم بتواند در المپیک توکیو جبران کند.

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • اللهم صل علی محمد و آل محمد

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی