اخبار استان ها  - استان خراسان رضوی

1397-06-20 13:27


رییس هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی از برگزاری اولین همایش دفاع شخصی کاران استان در مشهد خبر داد.
به گزارش روابط عمومی هیات جودو، جوجیستو و کوراش خراسان رضوی، حسین محمودی با بیان این خبر گفت: این همایش با همت انجمن دفاع شخصی هیات استان عصر امروز ۱۶ شهریور ماه در سالن ورزشی گلسای مشهد برگزار شد.
وی هدف از برگزاری این همایش را یکپارچه سازی سبک های مختلف این رشته تحت نظر انجمن دفاع شخصی هیات استان عنوان کرد و افزود: بیش از ۱۷۰ نفر دفاع شخصی کار از ۱۱ سبک مختلف رزمی از باشگاه های مشهد و شهرستانهای سبزوار، کاشمر، چناران، گناباد، تربت حیدریه و … در این همایش بزرگ شرکت داشتند و به اجرای نمایش پرداختند.
رییس هیات جودو، جوجیستو و کوراش خراسان رضوی ادامه داد: خوشبختانه از زمان قرار گرفتن دفاع شخصی به عنوان یکی از رشته های زیرمجموعه فدراسیون جودو، با حمایت خوب سبک های مختلف، ساماندهی خوبی توسط انجمن دفاع شخصی هیات صورت گرفته است و برنامه ریزی های آموزشی مختلفی نیز برای هماهنگی و هم افزایی هرچه بیشتر در بین فعالان این رشته در دستور کار قرار دارد.
وی تصریح کرد: از همین رو دوره های مربیگری درجه ۳ و ۲ و همچنین آزمون های هماهنگ دان یک تا ۵ دفاع شخصی برای ورزشکاران این رشته، برنامه ریزی شده است که در مهرماه امسال برگزار خواهد شد.
محمودی با تاکید بر لزوم فعالیت رشته های رزمی منسوب به دفاع شخصی با مجوزهای قانونی زیر نظر فدراسیون و هیات جودو، جوجیستو و کوراش استان، یادآور شد: قابلیت صدور کلیه احکام کمربند، مربیگری و داوری این رشته در سامانه اینترنتی صدور احکام فدراسیون از طریق هیات استان فراهم شده است و صدور هرگونه حکم و فعالیت سبک های بدون مجوز و زیرزمینی با عنوان دفاع شخصی در فضاهای ورزشی مختلف، غیرقانونی است.
وی با تقدیر از مسئولان فعال انجمن دفاع شخصی هیات استان و محمد مریدزاده مسئول اجرایی برگزاری این همایش بزرگ، بیان کرد: در خلال این همایش، باشگاه های شرکت کننده با هم رقابت کردند که در پایان آکادمی دفاع شخصی استان با مربیگری استاد مهدی گرامی مقدم، باشگاه قدس با مربیگری استاد وحید بتوئی، باشگاه قهرمانان با مربیگری استاد امین جلالی به ترتیب به مقام های اول تا سوم خراسان رضوی دست یافتند.

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • اللهم صل علی محمد و آل محمد

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی