اخبار استان ها  - استان خراسان رضوی

1397-08-05 09:33

مسئول کمیته مسابقات هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی از برگزاری رقابتهای جودو انتخابی بزرگسالان استان با شرکت بیش از ۵۰ بانو جودوکار در مشهد خبر داد.
به گزارش روابط عمومی هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی، محبوبه پراکنده گفت: رقابتهای جودو انتخابی بانوان خراسان رضوی در رده سنی بزرگسالان صبح امروز جمعه ۴بان ماه در سالن جودو استاد دهقان مجموعه ورزشی مرحوم جعفریان گلشهربرگزار شد.
وی افزود: بیش ار ۵۰ بانوی جودوکار بزرگسال از شهرستانهای گلبهار، چناران، فریمان، سبزوار، نیشابور و باشگاه های شهید چمران، باهنر، آستان قدس، کارگران و ... مشهد در این مسابقات باهم به رقابت پرداختند.
مسئول کمیته مسابقات بانوان هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی ادامه داد: درپایان این رقابتها زهرا جامعی و زهرا کرمی به ترتیب در وزن ۴۸- کیلوگرم به مقام اول و دوم رسیدند.
وی افزود: در وزن ۵۲-کیلوگرم فاطمه مرادی با برتری مقابل سمیرا قاسم آبادی در دیدار فینال به مقام نخیت این وزن رسید.
پراکنده گفت: رقیه محمودآبادی با برد در مقابل الهام حسینی در دیدار نهایی، مقام اول وزن ۵۸-کیلوگرم را کسب کرد.
وی ادامه داد: در وزن ۶۳-کیلوگرم محدثه سبحانیان و فاطمه دلیر به ترتیب اول و دوم شدند، فاطمه بازوبندی و ساراددلیری نیز مقام های اول و دوم وزن ۷۰-کیلوگرم را کسب کردند.
مسئول کمیته مسابقات بانوان هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی بیان کرد: زیبا عباسپور و فریبا عاقل در وزن ۷۸-کیلوگرم، سارا آقایی و شقایق اکبری در وزن +۷۸کیلوگرم به ترتیب اول و دوم شدند و به اردوی تیم منتخب جودو بزرگسالان استان برای شرکت در رقابتهای کشور راه یافتند.
وی تصریح کرد این رقابتها بر اساس آخرین قوانین داوری و فنی فدراسیون جهانی و با حجاب مصوب، لباس، جوراب و کلاه برگزار شد و با استقبال خوبی از سوی تماشاچیان و خانواده ها همراه بود

نظرات

اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر می دهید!

ثبت نظر جدید

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • اللهم صل علی محمد و آل محمد

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی