اخبار

1397-08-12 17:24
با استعفای محمد درخشان، عمادی سرپرست فدراسیون  شد

محمدرضا عمادی به عنوان سرپرست فدراسیون جودو، جوجیتسو و کوراش منصوب شد.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو، جوجیتسو و کوراش، در پی قانون منع بکارگیری مدیران بازنشسته، محمد درخشان در مجمع سالیانه فدراسیون از سمت خود استعفا داد و محمد رضا عمادی به عنوان سرپرست فدراسیون جودو، جوجیتسو و کوراش منصوب شد.

 

بر اساس این گزارش مجمع عمومی فدراسیون جودو، جوجیتسو و کوراش امروز شنبه 12 آبان ماه به ریاست دکتر داورزنی معاونت وزارت ورزش و جوانان در سالن اجتماعات کمیته ملی المپیک برگزار شد و طی آن ضمن بررسی عملکرد فدراسیون در یک سال گذشته، از موفقیتهای اخیر این رشته در یازیهای آسیایی و مسابقات جهانی به عنوان نقطه عطفی در جودو ایران یاد شد.

 

حاضرین در جلسه و اعضا مجمع عملکرد فدراسیون را تحسین کردند و از زحمات محمد درخشان ریاست فدراسیون تقدیر و تشکر کردند.

 

در ادامه جلسه محمد درخشان به تشریح عملکرد فدراسیون در 2 سال گذشته پرداخت و در خاتمه با اشاره به قانون منع به کارگیری مدیران بازنشسته، ضمن احترام به این قانوان از سمت خود استعفا داد و دکتر داورزنی ،محمدرضا عبادی نایب رئیس فدراسیون را به عنوان سرپرست فدراسیون جودو، جوجیتسو و کوراش منصوب کرد.

سخن روز

  • «وَ اللّهِ مَا خَلَقَ اللّهُ شَيْئاً إِلا وَ قَدْ اَمَرَهُ بِالطّاعَةِ لَنَا». امام حسين (ع) فرمود: «سوگند به خدا كه خداوند هيچ موجودى را نيافريد، مگر آن‏كه او را به اطاعت از ما، امر كرد».

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی