اخبار استان ها  - استان خراسان رضوی

1397-11-21 09:14

j089095_.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

رییس هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی از کسب یک مدال طلا، یک نقره و ۲ برنز توسط بانوان استان در رقابتهای قهرمانی بزرگسالان کشور رشت خبر داد.
به گزارش روابط عمومی هیات جودو، جوجیستو و کوراش خراسان رضوی، حسین محمودی گفت: مرحله انفرادی رقابتهای جودو قهرمانى بزرگسالان کشور در بخش بانوان عصر امروز ۱۸ بهمن در رشت به پایان رسید.
وی با اشاره به حضور تیم جودو بانوان خراسان رضوی به هدایت تکتم بیدل پ زهرا براشکی به عنوان سرمربی و سرپرست،  افزود: در روز دوم این رقابتها محدثه حسینی بانوی جودوکار استان مدال طلای وزن منهای ۵۷ کیلوگرم را به ارمغان آورد، زهرا جامعی دیگر نماینده استان نیز مدال ارزشمند نقره کشور را کسب کرد.
رییس هیات جودو، جوجیستو و کوراش خراسان رضوی ادامه داد: مدالهای ارزشمند تیم جودو استان در رقابتهای کشوری مازندران را نیز فاطمه شبانی و محیا اکبری در  اوزان ۵۲ و ۶۳ کیلوگرم در روز نخست این مسابقات بدست آوردند.
وی با اشاره به قضاوت آذردلقندی داور بین المللی و فاطمه تجربه یکی از داوران ملی استان به در بخش مدیریت و داوری  این رقابتها خاطر نشان کرد: رقابتهای تیمی قهرمانی بزرگسالان بانوان کشور نیز فردا ۱۹ بهمن ماه در رشت پیگیری می شود.

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • اللهم صل علی محمد و آل محمد

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی