اخبار استان ها  - استان خراسان رضوی

1397-11-21 09:21

j89814_.jpg
رییس هيأت جودو، جوجیستو و کوراش خراسان رضوی از کسب مقام نخست رقابتهای قهرمانی بزرگسالان کشور توسط تیم جودو بانوان استان در رشت خبر داد.
به گزارش روابط عمومی هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی، حسین محمودی با بیان این خبر گفت: چهلمین دوره رقابتهای قهرمانی بانوان بزرگسال کشور در بخش تیمی امروز ۱۹ بهمن ماه به میزبانی استان گیلان در رشت برگزار شد.
وی افزود: تیم جودو بانوان خراسان رضوی با برتری مقابل تیم خراسان شمالی در دیدار فینال به مقام قهرمانی بزرگسالان کشور دست یافت.
رییس هیات جودو، جوجیستو و کوراش خراسان رضوی ادامه داد: تیم های بانوان گیلان و آذربایجان شرقی نیز مقام سوم مشترک مسابقات قهرمانی کشور را بدست آوردند.
وی با اشاره به مدالهای ارزشمند بانوان خراسان رضوی در بخش انفرادي این مسابقات گفت: روز گذشته در بخش انفرادی این رقابتهای، محدثه حسینی، زهرا جامعی به ترتیب در اوزان ۵۷ و ۴۸ کیلوگرم یک مدال طلا و نقره را برای استانمان به ارمغان آوردند، فاطمه شبانی و محیا اکبری نیز مدال برنز وزن ۵۲ و ۶۳ کیلوگرم کشور را کسب کردند.
محمودی گفت: هدایت تیم جودو بانوان استان در رقابتهای قهرمانی کشور را تکتم بیدل به عنوان سرمربی و زهرا براشکی به عنوان سرپرست برعهده داشتند، آذر دلقندی و فاطمه تجربه از داوران برجسته جودو خراسان رضوی نیز در مسابقات قهرمانی کشور رشت قضاوت کردند.

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • اللهم صل علی محمد و آل محمد

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی