اخبار

1393-05-20 03:39
رامین صفویه راهی نانجینگ می شود

تنها نماینده جودو ایران در المپیک نوجوانان راهی نانجینگ می شود.

دارنده مدال برنز نوجوانان جهان برای حضور در المپیک نانجینگ امشب همراه با  کاروان ورزشی کشورمان راهی چین می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو و کوراش ، رامین صفویه نماینده جودو ایران در المپیک نوجوانان نانجینگ است که در وزن 81+ کیلوگرم چهارشنبه 28 شهریورماه به دیدار رقبای خود می رود.

صفویه متولد هفتم تیرماه 1357 در شهرستان قزوین می باشد که از 10 سالگی در مرکز آموزش هیات جودو قزوین زیر نظر اردشیرموحد دانش آموزش جودو را آغاز کرد. صفویه خیلی زود توانست خود را به سطح اول جودو ایران رسانده و در غالب تیم ملی تا کنون سه برنز از مسابقات قهرمانی آسیا ، المپیک دانش آموزان جهان و قهرمانی نوجوانان جهان در کارنامه خود ثبت کرده است.

وی در گفتگوی کوتاه در خصوص المپیک نوجوانان گف: این مسابقات بزرگترین رویداد جهان در این رده سنی است که با هدف پشتوانه سازی و کسب تجربه ویژه نوجوانان طراحی و اجرا می شود و امیدوارم بتوانم نماینده خوبی برای جودو کشورم باشم.

صفویه ادامه داد: چندماه است که به صورت مداوم تمرین می کنم. تمرین در کنار اعضای تیم ملی ، حضور در اردوی مشترک سوئیس و برنامه ریزی فدراسیون باعث شد تا در شرایط خوبی به لحاظ روحی و بدنی قرار بگیرم.

این جودوکار جوان در مورد اردوی سوئیس هم گفت: فدراسیون جهانی جودوکارانی که برای نانجینگ کسب سهمیه کرده بودند را به این اردو دعوت کرد و با برنامه ریزی خوبی که انجام شده بود موفق شدیم یک دوره تمرینی خوب و سطح بالا را پشت سر گذاشتیم که در روند آمادگی خیلی موثر بود.

قابل ذکر است رامین صفویه به همراه اردشیر موحد دانش مربی خود امشب به همراه کاروان ورزشی کشورمان راهی چین خواهد شد. 

نظرات

اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر می دهید!

ثبت نظر جدید

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • امام جعفر صادق(ع): هرکس که در مورد خود، رعایت انصاف نماید، به داورى دیگران پذیرفته شود.

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی